komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 13 kwietnia 2021

Przemyslawa, Hermenegildy

Nowe stojaki na rowery w mieście

piątek, 2.4.2021 10:04 , komentarze: 0 , odsłony: 200
kategorie artykułu:

Dobra wiadomość dla rowerzystów. Właściciele jednośladów mogą zostawiać swoje rowery na nowych stylowych stojakach rowerowych, które zamontowane zostały na terenie naszego miasta.

Stojaki zostały zainstalowane w trzech różnych lokalizacjach, przy budynku Urzędu Miejskiego w Żarowie, Targowisku Miejskim oraz boisku sportowym na ul. Piastowskiej 10.

Wykonawcą nowych stojaków na rowery jest Pan Sebastian Jarosz, który jest także autorem ekologicznych serc na nakrętki. Stojaki, które są do dyspozycji rowerzystów zostały zainstalowane w dwóch różnych wersjach, damskiej i męskiej.

Celem projektu jest przede wszystkim propagowanie aktywnego wypoczynku, promocja turystyki rowerowej i promocja jazdy rowerem jako alternatywnego środka transportu

Rower to idealna alternatywa w miejskiej, często zakorkowanej codzienności. To bezemisyjny, zdrowy i z roku na rok coraz modniejszy środek transportu. To nadzieja na czystą, bezsmogową przyszłość naszych małych ojczyzn.

Zachęcamy mieszkańców do aktywnego wypoczynku na rowerze, bo w ten sposób dbamy nie tylko o siebie, ale również środowisko.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 4 godz temu
dzisiaj, 6 godz temu
poniedziałek, 12.4.2021 13:21
poniedziałek, 12.4.2021 12:46
piątek, 9.4.2021 09:38
piątek, 9.4.2021 09:35
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D