komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

środa, 12 sierpnia 2020

Innocentego, Lecha

Nowo otwarty Salon Podologiczny w Świdnicy. WYGRAJ voucher wartości 100 zł! [KONKURS]

poniedziałek, 1.7.2019 08:00 , odsłony: 5598
kategorie artykułu:

Mamy dobrą informację dla osób borykających się z problemami stóp. W maju br w Świdnicy przy ul. Jagiellońskiej otworzył się nowy salon oferujący kompleksowe zabiegi podologiczne przynoszące ulgę nawet w najcięższych przypadkach.

- Do każdego pacjenta podchodzę bardzo odpowiedzialnie - mówi Joanna Bober, podolog, właścicielka salonu. -  Gwarantuję bezpieczeństwo i najwyższy standard higieny usług. Wszystkie zabiegi wykonuję przy użyciu wysokiej jakości sprzętu i jednorazowych akcesoriów. Podologia łączy kosmetologię z odrobiną chirurgii i ortopedii. W Polsce jest jeszcze mało znaną dziedziną,  tymczasem na Zachodzie jest mnóstwo gabinetów podologicznych. Na szczęście coraz częściej uświadamiamy sobie jak istotna jest odpowidenia pielęgnacja stóp i profilaktyka. Należy pamiętać, że profesjonalne padanie podologiczne umożliwia wczesne rozpoznanie choroby i skierowanie pacjenta do odpowiedniego lekarza. To zdecydowanie zwiększa szansę na zatrzymanie dalszych zmian chorobowych i szybki powrót do zdrowia. Podolodzy zajmują się zarówno stopami "zdrowymi", jak i "chorymi". Warto podkreślić, że w zabiegach upiększających stóp "zdrowych" używamy np. środków medycznych, co lepiej wpływa na stan paznokci i często też je leczy.

Przykładowe zabiegi podologiczne wykonywane w salonie: 

- fachowe skracanie paznokci,
- zabiegi na paznokciach wrastających, zawiniętych, grzybiczych i zgrubiałych,
- zabiegi na zrogowaciałym naskórku, usuwanie hiperkeratozy i modzeli,
- fachowe rozpoznanie i usuwanie odcisków i kurzajek,
- odciążanie bolesnych miejsc,
- ortonyksja, czyli sporządzanie indywidualnych klamer korygujących na wrastający, lub zakręcony  paznokieć,
- protetyka paznokci, czyli odbudowa paznokcia zastępczego,
- poradnictwo ogólne i indywidualne.

Więcej informacji na stronie internetowej https://www.podolog.swidnica.pl/?fbclid=IwAR1uPLkZSMS-psPOIqTCcpOzhSJdzmzo6fVGhD8p9B3WUCa_ekFCFY4LtZE  

lub fanpage'u https://www.facebook.com/Gabinet-Podologiczny-Happy-Feet-354824734988318/ 

Zadbaj o wygląd swoich stóp i juź dziś umów się na pedicure specjalistyczny.

Salon Podologiczny "Happy Feet"
Joanna Bober
ul. Jagiellońska 1/02
58-100 Świdnica
tel. 603 381 381

UWAGA KONKURS!

Dla naszych czytelników Pani Joanna ufundowała voucher wartości 100 zł do wykorzystania na dowolny zabieg podologiczny w salonie "Happy Feet". Żeby go odebrać wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Profesjonalną, specjalistyczną terapią stóp zajmowano się już w Starożytności. Pracę starożytnych podologów uwieczniają liczne papirusy, malowidła ścienne oraz wnętrzna grobowców. W którym ze starożytnych krajów znaleziono ten przepis na zdrowe i zadbane stopy: – (…) „Jagody jałowca, nasiona jagody razem z tłuszczem krowim gotować i przez 4 dni jak plaster na stopy nakładać. Mocnym trunkiem można potliwość, chore stopy i palce u nóg, jak i zmęczenie w nogach łagodzić.(…)”.

Na Wasze maile z odpowiedziami czekamy do 09.07 (niedziela) do godz. 22.00 pod adresem konkursydsw@doba.pl. W temacie prosimy wpisać podolog, a w treści oprócz odpowiedzi także swoje imię, nazwisko, miejscowość i numer telefonu. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

***************************************************************************************************

ROZSTRZYGNIĘCIE

Dziękujemy za wszystkie nadesłane maile. Cytat oczywiście  pochodzi ze Starożytnego Egiptu. Voucher otrzymue Monika Janiszewska.

 
wczoraj, 8 godz temu
poniedziałek, 10.8.2020 13:21
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD