komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

czwartek, 24 czerwca 2021

Jana, Danuty

Nowy butik w Świdnicy już otwarty! Wygraj voucher [KONKURS]

wtorek, 17.11.2020 08:00 , odsłony: 7165
kategorie artykułu:

 Jeśli szukacie wygodnych, modnych i dobrej jakości ubrań, które przyciągną spojrzenia i pozwolą Wam poczuć się wyjątkowo powinniście odwiedzić DOTTY'S LA FASHION BUTIK w Świdnicy. Znajdziecie tam stylowe bluzki, bluzy, swetry, koszule, spodnie, obuwie, biżuterię oraz i inne elementy garderoby, z których można stworzyć eleganckie i nowoczesne stylizacje na wiele okazji. 

- Sklep powstał z pasji– mówi Dorota Kuczkowiak, właścicielka butiku. – Moja przygoda z modą zaczęła się bardzo dawno temu.  Odkąd pamiętam, ceniłam sobie  indywidualność w doborze ubrań. Zainteresowanie modą dzielę jeszcze z pasją do branży beauty . Jestem studentką drugiego roku kosmetologii na WSF we Wrocławiu i mam nadzieję,  że pewnego dnia, uda mi się, te dwie pasje ze sobą połączyć. W końcu obie mają spore znaczenie w życiu codziennym kobiet  i nie tylko. Ludziom wydaje się, że interesowanie się modą  polega na posiadaniu pękającej w szwach garderoby.  A w tej całej modzie nie chodzi przecież o to, czy mamy trzy pary butów, czy trzydzieści, ani o drogie marki. Dla mnie moda to otaczanie się pięknymi przedmiotami, wrażliwość na kolory, wyrażanie siebie i tego jacy jesteśmy w środku.   

Otwarcie sklepu stacjonarnego przy ul. Westerplatte miało miejsce 26.10 br., ale DOTTY'S LA FASHION BUTIK działał już kilka miesięcy wcześniej. Dotychczas pani Dorota prowadziła sprzedaż  internetową poprzez social media www.dottys.pl  . Obecnie pracuje  nad profesjonalną, internetową, stroną sprzedażową sklepu. 

Jeżeli chcecie się wyróżnić w tłumie i zachwycić znajomych niepowtarzalnym stylem wykonajcie pierwszy krok - odwiedźcie DOTTY'S LA FASHION BUTIK w Świdnicy przy ul. Westerpalatte 17/02 lub  www.dottys.pl

Już wkrótce pojawi się nowa kolekcja. Warto śledzić na bieżąco:

FB -   DottysLaFashionButik

 IG - dorota_s1985 

KONKURS!

Dla czytelników Doba.pl mamy voucher wartości 100 zł do wykorzystania w DOTTY'S LA FASHION BUTIK. Żeby go otrzymać wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Kiedy i gdzie pojawił się pierwszy dom projektowania odzieży? Na Państwa maile czekamy do 20.11.2020 (piątek) do godz. 22.00 pod adresem: konkursydsw@doba.pl W temacie prosimy wpisać:  Moda, a w treści oprócz odpowiedzi także imię, nazwisko, miejscowość i numer telefonu. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

***

Dziękujemy za wszystkie nadesłane maile. Pierwszy dom projektowania odzieży powstał w 1858 r oczywiście w Paryżu.  

Voucher otrzymuje Justyna Nowak

 
środa, 23.6.2021 08:30
wtorek, 22.6.2021 09:38
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD