komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

niedziela, 7 marca 2021

Tomasza, Perpetuy

Odnowili… i wygrali

piątek, 19.2.2021 09:34 , komentarze: 0 , odsłony: 232
kategorie artykułu:

W znacznie ograniczonym gronie - tylko z udziałem zdobywców miejsc 1-3 w kategorii budynków jednorodzinnych - rozstrzygnięto 10. jubileuszową edycję tego cenionego i lubianego konkursu. Spotkanie władz naszej gminy z przedstawicielami najlepszych wspólnot odbyło się 15 lutego br. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Strzegomiu.

Do najnowszej edycji (za 2020 r.) wpłynęło aż 35 zgłoszeń, co jest zdecydowanym rekordem w 10-letniej historii konkursu, 24 w I kategorii zgłoszeniowej - budynki
wielorodzinne, 9 zgłoszeń w II kategorii zgłoszeniowej - budynki jednorodzinne i 2 w III kategorii - budynki inne niż mieszkalne wpisane do gminnej ewidencji zabytków. W sumie na tegoroczne nagrody przeznaczono 372 tys. zł.

W dotychczasowych dziesięciu edycjach odnowiono w sumie 171 budynków (126 budynków wielorodzinnych, 45 budynków jednorodzinnych i innych). W sumie gmina Strzegom przeznaczyła ze swojego budżetu kwotę ok. 2,5 mln zł na nagrody w tym konkursie.

Warto dodać, że wykonawcą zwycięskiej elewacji w kategorii budynków wielorodzinnych była strzegomska firma P.P.H.U. Portal Krzysztof Sobol.

WYNIKI:

KATEGORIA - budynki wielorodzinne (24 zgłoszenia):

I miejsce: Wspólnota Mieszkaniowa ul. Świdnicka 31 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 30.000,00 zł;
II miejsce: Wspólnota Mieszkaniowa ul. Bohaterów Getta 21 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 25.000,00 zł;
III miejsce:
1) Wspólnota Mieszkaniowa ul. Miodowa 2-4-6 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 20.000,00 zł;
2) Wspólnota Mieszkaniowa ul. Dolna 44 CD w Strzegomiu, nagroda w wysokości 20.000,00 zł;
3) Wspólnota Mieszkaniowa Jaroszów 29, nagroda w wysokości 20.000,00 zł;
4) Wspólnota Mieszkaniowa ul. I. J. Paderewskiego 17 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 20.000,00 zł;
5) Wspólnota Mieszkaniowa ul. Szkolnej 15 w Goczałkowie, nagroda w wysokości - 20.000,00 zł;
6) Wspólnota Mieszkaniowa ul. Świdnickiej 18 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 20.000,00 zł;
7) Wspólnota Mieszkaniowa ul. T. Kościuszki 30 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 20.000,00 zł;

IV miejsce:
1) Wspólnota Mieszkaniowa ul. Kolejowa 4 w Goczałkowie, nagroda w wysokości 15.000,00 zł;
2) Wspólnota Mieszkaniowa ul. Świdnicka 28-34 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 15.000,00 zł;

V miejsce:
1) Wspólnota Mieszkaniowa ul. Osiedle 1 w Goczałkowie, nagroda w wysokości 12.000,00 zł;
2) Wspólnota Mieszkaniowa ul. Chopina 7 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 12.000,00 zł;

VI miejsce:
1) Wspólnota Mieszkaniowa ul. Kwiatowa 10 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 10.000,00 zł;
2) Wspólnota Mieszkaniowa ul. Świdnicka 14 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 10.000,00 zł;
3) Wspólnota Mieszkaniowa ul. T. Kościuszki 40 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 10.000,00 zł;
4) Budynek Wielorodzinny Tomkowice 36, nagroda w wysokości 10.000,00 zł.

VII miejsce:
1) Wspólnota Mieszkaniowa ul. Wałowa 5 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 7.000,00 zł;
2) Wspólnota Mieszkaniowa ul. Bohaterów Getta 14 w Strzegomiu, nagroda w wysokości - 7.000,00 zł;
3) Wspólnota Mieszkaniowa ul. Dolna 44 A-B w Strzegomiu, nagroda w wysokości 7.000,00 zł.

VIII miejsce:
1) Wspólnota Mieszkaniowa ul. Kwiatowa 12 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 5.000,00 zł;
2) Budynek wielorodzinny ul. Brzegowa 63 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 5.000,00 zł;
3) Budynek Wielorodzinny ul. Brzegowa 5/2 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 5.000,00 zł;

IX miejsce:
Wspólnota Mieszkaniowa ul. Rogoźnicka 23 w Goczałkowie, nagroda w wysokości 2.000,00 zł;

KATEGORIA - budynki jednorodzinne (9 zgłoszeń):

Wszyscy zajęli 1. miejsca ex aequo.
1) Stanisław Kubiak - Tomkowice 24, nagroda w wysokości 5.000,00 zł;
2) Jerzy Marek - ul. Bukowa 7 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 5.000,00 zł;
3) Józefa Bucka, Edward Bucki, Barbara Neścior, Stanisław Neścior - ul. Parkowa 15 w Rogoźnicy, nagroda w wysokości 5.000,00 zł;
4) Przemysław i Iwona Stempniewicz - ul. Ametystowa 10 w Strzegomiu nagroda w wysokości 5.000,00 zł;
5) Stanisław, Teresa Kuczerka - Graniczna 8, nagroda w wysokości 5.000,00 zł;
6) Mariola Grabowska-Gruszeczka - Godzieszówek 3/2, nagroda w wysokości 5.000,00 zł;
7) Agnieszka i Mariusz Atłachowicz - ul. L. Staffa 8 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 5.000,00 zł;
8) Irena i Henryk Moskal - ul. Kasztanowa 9 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 5.000,00 zł;
9) Anna i Janusz Sozańscy - ul. St. Wyspiańskiego 2 w Strzegomiu, nagroda w wysokości 5.000,00 zł.

 

Wasze komentarze

piątek, 5.3.2021 10:58
piątek, 5.3.2021 09:29
czwartek, 4.3.2021 12:41
czwartek, 4.3.2021 09:22
czwartek, 4.3.2021 10:48
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D