Ogłoszenie wyników matur w świebodzickim LO

piątek, 9.7.2021 13:30 855 0

Tysiące maturzystów w Polsce czekało na ten dzień z niecierpliwością, obawami i nadziejami. Po tak trudnych latach nauki w szkole średniej, naznaczonych pandemią, nadszedł dzień wyników najważniejszego w ich życiu egzaminu – egzaminu dojrzałości.

Już przed godziną 10 rano w liceum w Świebodzicach spotkaliśmy sporą grupę uczniów, którzy przyszli sprawdzić rezultaty swoich maturalnych zmagań i odebrać świadectwa dojrzałości. Dla zdecydowanej większości z Nich były to dobre wieści – widzieliśmy uśmiechy, radość i dumę z osiągniętego wyniku, czasem obawę czy wynik wystarczy do rekrutacji na studia, dla garstki to jeszcze nie koniec zmagań. Nasi absolwenci dzielili się wrażeniami, wreszcie mieli okazję porozmawiać ze sobą i z nauczycielami, których również nie zabrakło w szkole w tym ważnym dla szkoły dniu.

Niezmiernie milo nam przekazać informację, że dwa najwyższe średnie wyniki z matury (3 przedmioty obowiązkowe na poziomie podstawowym i 1 rozszerzony) osiągnęły absolwentki klasy 3 a ZOFIA BRZOZOWIEC i WIKTORIA PAJOR!

Zosiu i Wiktorio, gratulujemy Wam bardzo wysokiego wyniku!

Gratulujemy również wszystkim uczniom LO w Świebodzicach, jesteśmy z Was dumni bez względu na wynik i życzymy Wam dobrych wyborów w prawdziwej i realnej już dorosłości.

Liceum Ogólnokształcące w Świebodzicach

 

Źródło: swiebodzice.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)