komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 11 maja 2021

Igi, Miry

Otwarcie wymarzonej kawiarenki lada chwila. Potrzebne wsparcie na ostatniej prostej!

wtorek, 4.5.2021 10:29 , komentarze: 0 , odsłony: 1127
kategorie artykułu:

To będzie jedno z ważniejszych miejsca na kulinarnej mapie Świdnicy. W samym Rynku powstaje kawiarenka, która tworzona jest przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. By jednak lokal mógł zostać jak najszybciej otwarty, potrzebne jest wsparcie. Liczy się każda, nawet najmniejsza wpłacona kwota.

Tworzymy drużynę Uczestników i kadry z Warsztatu Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "Bliżej Ciebie", która na co dzień usamodzielnia i pozwala rozwinąć skrzydła osobom z niepełnosprawnościami. Chcemy otworzyć naszą wymarzoną galerio-kawiarenkę, która da nam szansę czynnego uczestniczenia w życiu miasta. To tu będziecie mogli nas spotkać, tutaj pokażemy swoje talenty i możliwości. W niej napijesz się dobrej kawy w świetnym towarzystwie - opisują opiekunowie.

Urząd miasta nieodpłatnie podarował lokal. Wymagał on jednak gruntownego remontu i przebudowy. Dzięki ofiarności ludzi dobrej woli, prace dobiegają już końca. Potrzebne są natomiast środki na wyposażenie kawiarenki.

- Powiemy wprost - potrzebujemy pilnie funduszy na wyposażenie lokalu - musimy kupić stoliki, krzesła, meble kuchenne, a także wyposażenie kuchni, czyli: lodówkę, kuchenkę, piekarnik, zmywarkę... A przede wszystkim - ekspres do kawy. W końcu od dawna kusimy Was perspektywą aromatycznej kawy w wyjątkowym lokalu. Tak, prosimy o dużo; już tak dużo nam ofiarowaliście. Niesamowicie to doceniamy, ale dla naszych uczestników jesteśmy gotowi prosić o więcej. W końcu dla Nich wszystko! - apelują koordynatorzy.

Wpłaty można dokonywać poprzez portal zrzutka.pl. KLIKNIJ

fot. WTZ

 

Wasze komentarze

wczoraj, 16 godz temu
wczoraj, 15 godz temu
niedziela, 9.5.2021 17:25
sobota, 8.5.2021 15:33
5
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra