komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

niedziela, 5 lipca 2020

Marii, Antoniego

Pijani w sztok kierowcy zatrzymani

wtorek, 2.6.2020 13:14 , komentarze: 0 , odsłony: 1367
kategorie artykułu:

Każdy kto decyduje się na jazdę pod wpływem alkoholu, naraża nie tylko siebie ale przede wszystkim innych uczestników ruchu drogowego. Pomimo nieustannych apeli, niestety funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy wciąż eliminują z ruchu nietrzeźwych kierowców. Tylko od wczoraj mundurowi świdnickiej komendy zatrzymali dwóch kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę na podwójnym "gazie".

2,4 i 1,7 promila w organizmie!

Pierwsza sytuacja miała miejsce w Świebodzicach. W poniedziałek 1.06 ok.godz. 10.20  funkcjonariusze komisariatu policji w Świebodzicach  na ul. Wałbrzyskiej zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki  Skoda, którym kierował 69-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego. W czasie badania wyszło na jaw, że kierowca ma w organizmie 2,4 promila alkoholu w organizmie. 

Drugi "drogowy as" zatrzymany został  na terenie Świdnicy 2.06 kilka minut po północy. To 62-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego zatrzymany został kiedy kierował samochodem osobowym marki Audi mając blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Po wytrzeźwieniu obaj mężczyźni usłyszą zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co może im grozić kara pozbawienia wolności do 2 lat i utrata prawa jazdy.

 

Wasze komentarze

piątek, 3.7.2020 08:51
71
czwartek, 2.7.2020 11:09
1
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica