komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

poniedziałek, 3 sierpnia 2020

Lidii, Augusta

Piknik edukacyjny "nasTrójka" 2019

wtorek, 11.6.2019 14:28 , komentarze: 0 , odsłony: 650
kategorie artykułu:

Kolejna edycja Pikniku Edukacyjnego, który III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy organizuje wspólnie z działającym na terenie szkoły Stowarzyszeniem Sympatyków i Absolwentów Trójki „SATelita”, zgromadziła ponad stu uczestników ze szkół podstawowych (w tym trzecich klas gimnazjów). Piękna pogoda i twórczy duch spowodowały, że konkursy artystyczne (literacki, muzyczny, plastyczny i fotograficzny) obrodziły w wiele ciekawych i dojrzałych prac. Równie zacięta był rywalizacja sportowa. W ramach Pikniku odbyła się także akcja czytelnicza „Jak nie czytam, jak czytam” oraz bookcrossing.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji „Pejzażu Dusz” był bluesowo-countrowy Zespół Ślad, który koncertował w piknikowej atmosferze nadchodzącego lata na podwórzu szkolnym pod klonem-jaworem, dając dowód nie tylko muzycznego kunsztu, ale i wspaniałej artystycznej pasji.

A oto lista nagrodzonych w tegorocznych konkursach:

Konkurs fotograficzny

I miejsce: Maciej Broński – SP nr 1 w Świdnicy

II miejsce: Julia Filipiak – SP nr 2 w Świdnicy

III miejsce: Nicole Waligórski – III LO w Świdnicy

Wyróżnienie: Wiktoria Patynowska – SP w Witoszowie Dolnym

 

Konkurs piosenki

I miejsce: Gabriela Ryngwelska – SP w Witoszowie Dolnym

II miejsce: Ewelina Woźniak – SP nr 7 w Bielawie

III miejsce: Weronika Wąsowska – III LO w Świdnicy

Wyróżnienie: Tatiana Zawrotniak – SP nr 7 w Bielawie

 

Konkurs plastyczny

I miejsce: Magdalena Paruch – SP w Lutomi Dolnej

II miejsce: Emilia Olczyk – ZS nr 4 w Wałbrzychu

III miejsce: Wiktoria Gołuch – SP nr 6 w Świdnicy

Wyróżnienia: Martyna Gruca – III LO, Maja Nawrot – SP w Witoszowie Dolnym, Amelia Frygie – SP nr 1 w Dzierżoniowie

 

Konkurs poetycki

I miejsce w kategorii szkoły średnie: Daria Miechurska – III LO

I miejsce w kategorii szkoły podstawowe: Radosław Majcherczyk – SP w Marcinowicach

II miejsce w kategorii szkoły podstawowe: Wiktoria Grochowina – SP nr 2 w Sobótce

III miejsce w kategorii szkoły podstawowe: Kornelia  Przybyło – SP nr 8 w Świdnicy

Wyróżnienie w kategorii szkoły podstawowe: Julia Paszkowska – SP w Marcinowicach

 

Konkurs sportowy

I miejsce w kategorii szkoły średnie: Natalia Krężelewska, Mateusz Lisztoń, Maksymilian Cząstka – III LO

I miejsce w kategorii szkoły podstawowe: Laura Nowotna, Stanisława Madziara, Robert Kaźmierczak – SP nr 1 w Świdnicy

 

 

Wasze komentarze

wtorek, 14.7.2020 11:56
wtorek, 30.6.2020 09:24
wtorek, 30.6.2020 09:09
piątek, 26.6.2020 10:30
1
czwartek, 25.6.2020 08:47
środa, 24.6.2020 12:57
wtorek, 16.6.2020 12:12
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Mati Autogaz
Mati Autogaz
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D