poniedziałek, 18 marca 2019

Cyryla, Edwarda

Podwójny sukces tenisistów z Lutomi Dolnej

środa, 13.3.2019 15:03 , komentarze: 0 , odsłony: 234

Zdobyli czołowe miejsca w turnieju tenisa stołowego strefy wałbrzyskiej, awansując tym samym do finału wojewódzkiego. Mowa o zawodnikach ze Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej, których uczeń klasy VI Dominik Studnicki będzie reprezentować szkołę w turnieju ogólnopolskim.

W niedzielę, 3 marca 2019r. w Dobromierzu, odbył się Turniej Tenisa Stołowego strefy wałbrzyskiej, którego współorganizatorem był LZS Świdnica. Liczną reprezentację stanowili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej, rywalizując w różnych grupach wiekowych. Zajmując czołowe miejsca, wywalczyli sobie udział w finale wojewódzkim, który odbył się w Sulikowie, 10 marca 2019r. oraz stypendia sportowe fundowane przez Gminę Świdnica.

Warto podkreślić, że uczeń klasy VI tej, Dominik Studnicki, w niedzielę 10 marca w finale wojewódzkim w tenisie stołowym, zajął miejsce pierwsze i reprezentować będzie szkołę w turnieju ogólnopolskim. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.