Polonia-Stal najlepsza w kategorii U-11!
Ze świetnej strony zaprezentowali się młodzi piłkarze Polonii-Stali Świdnica prowadzeni przez Mariusza Krupczaka podczas ostatniego dnia turnieju Silesian Winter Cup w kategorii U-11. Biało-zieloni pewnie stanęli na najwyższym stopniu podium pokonując w finale 3:0 Javorię Jawor. W niższych kategoriach wiekowych świdniczanie trzykrotnie stawali na najniższym stopniu podium (trenerzy Przemysław Malczyk, Sebastian Ratajczak i Mariusz Krupczak).
Wyniki kategorii U-11:
Grupa A – tabela:
Zagłębie 5 12 15:5
Polonia-Stal 5 12 16:2
UKP Zielona Góra 5 9 7:7
Karkonosze 5 9 11:4
Górnik N. M. 5 1 4:13
AS Milicz 5 1 2:24
Grupa B – tabela:
Górnik 5 13 13:1
Chojnik 5 11 6:2
Gryf II 5 6 6:6
Bielawianka 5 5 5:4
MKP Wołów 5 3 3:6
Chojnik 5 1 1:15
Półfinały:
Javoria – Zagłębie 1:0
Polonia-Stal – Górnik 2:0
Mecz o 1. miejsce: Polonia-Stal Świdnica – Javoria 3:0
Mecz o 3. miejsce: Górnik Wałbrzych – Zagłębie Lubin 4:0
Mecz o 5. miejsce: Gryf II Świdnica – UKP Zielona Góra 2:2, k. 1:0
Mecz o 7. miejsce: Karkonosze Jelenia Góra – Bielawianka 1:1, k. 2:0
Mecz o 9. miejsce: MKP Wołów – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2:2, 2:1
Mecz o 11. miejsce: Akademia Sportu Milicz – Chojnik Jelenia Góra 1:0
Wyniki kategorii U-10:
Grupa A - tabela:
Polonia-Stal 5 11 14:3
AS Milicz 5 10 9:5
Śląsk 5 8 11:6
Górnik 5 6 5:8
AKF Poznań 5 4 3:14
Bielawianka 5 1 1:7
Grupa B - tabela:
Zagłębie 5 15 12:1
Chojnik 5 9 6:4
Sparta 5 9 7:5
Piast 5 6 4:6
Oława 5 6 6:9
Orlik 5 0 2:12
Półfinały:
KGHM Zagłębie – Milicz 1:0
Chojnik – Polonia-Stal Świdnica 0:0, k. 2:1
Mecz o 1. miejsce: Chojnik Jelenia Góra – KGHM Zagłębie Lubin 0:0, k. 1:0
Mecz o 3. miejsce: Polonia-Stal Świdnica – Akademia Sportu Milicz 2:1
Mecz o 5. miejsce: Śląsk Wrocław – Sparta Zabrze 2:1
Mecz o 7. miejsce: Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Piast Nowa Ruda 2:0
Mecz o 9. miejsce: MKS Oława – AKF Poznań 5:0
Mecz o 11. miejsce: Bielawianka – Orlik Kłodzko 4:1
Wyniki kategorii U-9:
Grupa A - tabela:
Sparta 5 11 9:1
Polonia-Stal 5 10 13:4
Rodło 5 10 14:5
Olympic 5 7 10:4
Chrobry 5 4 4:11
Karkonosze 5 0 2:26
Grupa B - tabela:
Zagłębie 5 15 16:4
UKP 5 10 10:4
Orzeł 5 8 6:5
Piast 5 4 2:10
Górnik 5 3 3:9
Polonia 5 3 3:8
Półfinały:
KGHM Zagłębie – Polonia-Stal 3:0
UKP – Sparta 1:0
Mecz o 1. miejsce: KGHM Zagłębie Lubin – UKP Zielona Góra 3:1
Mecz o 3. miejsce: Polonia-Stal Świdnica – Sparta Zabrze 1:0
Mecz o 5. miejsce: Rodło Opole – Orzeł Ząbkowice 3:0
Mecz o 7. miejsce: Olympic Wrocław – Piast Jawor 4:0
Mecz o 9. miejsce: Chrobry Głogów – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3:0
Mecz o 11. miejsce: Karkonosze Jelenia Góra – Polonia Wrocław 2:0
Wyniki kategorii U-8:
Grupa A - tabela:
Gryf * 5 13 18:1
Chojnik 5 10 6:2
UKP 5 9 8:5
APN 5 5 7:9
Javoria 5 3 6:16
Nysa 5 1 1:13
Grupa B - tabela:
Olympic 5 13 27:8
KGHM Zagłębie 5 11 23:9
Piast 5 8 14:5
Rodło 5 6 12:14
AKS 5 4 6:9
Karkonosze 5 0 0:35
Półfinały:
KGHM Zagłębie – Gryf * 2:0
Chojnik – Olympic 2:1
Mecz o 1. miejsce: KGHM Zagłębie Lubin – Chojnik Jelenia Góra 2:2, k. 3:2
Mecz o 3. miejsce: Gryf Świdnica * – Olympic Wrocław 4:1
Mecz o 5. miejsce: UKP Zielona Góra – Piast Jawor 4:1
Mecz o 7. miejsce: Rodło Opole – Akademia Piłki Nożnej Knurów 3:2
Mecz o 9. miejsce: Javoria – AKS Strzegom 5:0
Mecz o 11. miejsce: Nysa Kłodzko – Karkonosze Jelenia Góra 6:0
Dodaj komentarz
Komentarze (0)