komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

środa, 5 sierpnia 2020

Oswalda, Marii

Poszukiwany schował narkotyki... w zamrażarce

poniedziałek, 22.6.2020 13:57 , komentarze: 2 , odsłony: 1139
kategorie artykułu:

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali 28-latka poszukiwanego celem odbycia zaległej kary pozbawiania wolności. Policjanci podczas zatrzymania w mieszkaniu mężczyzny ujawnili i zabezpieczyli m.in. marihuanę oraz amfetaminę.

Jednym z głównych zadań policjantów kryminalnych, oprócz zatrzymywania sprawców przestępstw, jest ujawnianie osób ukrywających się przed organami ścigania np. w celu uniknięcia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. To trudna i skomplikowana praca, w której często kluczowe znaczenie mają działania operacyjne.

I takie właśnie działania przeprowadzili funkcjonariusze Wydziału  Kryminalnego świdnickiej komendy w celu ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego 28-latka, który do odbycia miał zaległą karę pozbawienia wolności. W trakcie zatrzymania w mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze w  jednym z pokoi na kanapie policjanci ujawnili worki strunowe z zawartością suszu roślinnego, na szklanej ławie w tym samym pokoju policjanci ujawnili rozsypany biały proszek. A w toku dalszego przeszukania mieszkania w zamrażalniku lodówki funkcjonariusze ujawnili worek foliowy z zawartością białego proszku. 

- Badania narkotestem potwierdziły, że zabezpieczony susz to marihuana, a zabezpieczona biała substancja to amfetamina.  Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 4000 porcji handlowych tych narkotyków. Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast 28-latek do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu świdnickiego w sprawie usłyszał już zarzuty min. posiadania znacznych ilości środków psychotropowych i substancji odurzających. Za czyny, których się dopuścił grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz sąd zdecyduje o jego dalszym losie - mówi rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

 

Wasze komentarze

ZAMIAST KUPIĆ SOBIE PIWO ,TO GNOJE ĆPAJĄ PATOLE
poniedziałek, 22.06.2020 22:01 autor:
wczoraj, 18 godz temu
poniedziałek, 3.8.2020 13:53
piątek, 31.7.2020 16:15
1
czwartek, 30.7.2020 15:21
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra