komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 26 lutego 2021

Miroslawa, Aleksandra

Poszukiwany ukrywał kilkaset porcji narkotyków w lodówce i poszewce

czwartek, 18.2.2021 14:08 , komentarze: 3 , odsłony: 1488
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Jaworzynie Śląskiej zatrzymali 37-letniego poszukiwanego. Mężczyzna w mieszkaniu ukrywał ponad 620 porcji amfetaminy. Trafił już do aresztu, gdzie odbywa zaległą karę pozbawienia wolności i wkrótce odpowie też za posiadanie znacznej ilości narkotyków. To przestępstwo zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze Posterunku Policji w Jaworzynie Śląskiej w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że 37-letni mężczyzna przebywający na podległym im terenie służbowym jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności, a ponadto może mieć związek z przestępczością narkotykową.

Wobec uzyskanych informacji policjanci odwiedzili 37-latka u którego w trakcie przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze ujawnili w pokoju w poszewce od poduszki oraz w lodówce znajdowały się woreczki strunowe z zawartością białego proszku. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczona biała substancja to amfetamina,

W mieszkaniu zabezpieczono ponad 620 porcji tego narkotyku. Nielegalny towar trafił  do depozytu, a 37-latek do Aresztu Śledczego w Świdnicy, gdzie będzie odbył zaległą karę pozbawienia wolności. Odpowie również za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 8 godz temu
czwartek, 25.2.2021 12:19
5
czwartek, 25.2.2021 09:41
środa, 24.2.2021 15:17
6
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D