komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

sobota, 11 lipca 2020

Olgi, Kaliny

Poszukiwany, wpadł z narkotykami

piątek, 15.11.2019 12:56 , komentarze: 2 , odsłony: 2281
kategorie artykułu:

Działania świdnickich policjantów ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, doprowadziły do zatrzymania 33-letniego mężczyzny u którego w mieszkaniu ujawniono marihuanę, amfetaminę oraz tabletki ekstazy. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Ograniczanie przestępczości narkotykowej to jeden z ważniejszych celów działań Policji. Funkcjonariusze z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach wraz z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy „odwiedzili” w tym celu 33-letniego świebodziczanina.

- Mundurowi weryfikowali informację, według której wymieniony miał posiadać w mieszkaniu niedozwolone substancje w postaci środków odurzających oraz substancji psychotropowych. Wiedza operacyjna potwierdziła się - mówi rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i ujawnili w miejscu jego zamieszkania ponad 80 porcji narkotyków. Ponadto mężczyzna był poszukiwany celem odbycia kary 3 lat pozbawiania wolności. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii 33-latek odpowie teraz przed sądem.

W świetle obowiązujących przepisów, za nielegalne posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozić im może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Wasze komentarze

Gonić cpunow .Do paki
sobota, 16.11.2019 17:27 autor: ...
W Bystrzycy dolnej mieszka diler marichuany
sobota, 16.11.2019 14:42 autor: Donosiciel
środa, 8.7.2020 11:26
środa, 8.7.2020 10:17
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia