PKS
MPK

wtorek, 11 sierpnia 2020

Klary, Zuzanny

PRACA - Frezer CNC

piątek, 26.6.2020 09:14 , odsłony: 2611

Dynamicznie rozwijająca się firma, mająca swoją siedzibę w Świdnicy, w związku z otrzymaniem dofinansowania, zatrudni na stanowisko:

Frezer CNC

Miejsce pracy: Świdnica

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją
  • ustawianie detali korzystając z programów przygotowanych przez technologa
  • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn
  •  kontrola jakościowa nad wykonywanymi detalami
  •  obsługa maszyn CNC
  •  praca w systemie 2-zmianowym.

Wymagania:

  • obsługa frezarki w zakresie prac narzędziowych, znajomość cykli obróbczych, samodzielny dobór narzędzi
  • znajomość rysunku technicznego i praktycznej obsługi maszyny sterowanej numerycznie
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • mile widziana znajomość sterowania maszyn Haas, Okuma, Ultimax
  • zdolności manualne, dokładność i precyzja
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres e‑mail:

info@abc-tools.pl

Prosimy o załączenie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

środa, 21.1.2015 11:21
piątek, 3.1.2020 10:06
piątek, 6.4.2018 16:35
czwartek, 30.7.2020 14:22
czwartek, 23.7.2020 16:25
środa, 22.7.2020 11:22
poniedziałek, 25.5.2020 13:56
poniedziałek, 1.9.2014 13:24
poniedziałek, 23.5.2016 09:05
środa, 11.5.2016 10:26
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Fotograf Świdnica
Cukiernia Kasia
TAXI Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki