PRACA - księgowy/księgowa w BWE Polska

środa, 21.9.2022 05:10 885

 Poszukujemy do naszej firmy z siedzibą w Świdnicy do wsparcia naszych działów na stanowisko:

Księgowy / Księgowa - z min. 5-letnim doświadczeniem zawodowym.

 Charakter pracy:

- nie jest wymagana codzienna obecność w biurze, umowa – zlecenie na dany zakres zadań (pracę można traktować jako dodatkową)

 Zapewniamy:

  • stanowisko wyposażone w program do księgowości i inne niezbędne w tym kierunku środki pomocowe;
  • ciekawą pracę w rozwijającej się grupie firm na rynkach międzynarodowych;
  • nienormowany, elastyczny czas pracy;
  • bardzo dobre warunki finansowe4 500 - 6 000 zł/mies. brutto

 Profil kandydata:

  • wykształcenie ekonomiczne zgodne z charakterem wykonywanej pracy z doświadczeniem jako samodzielny księgowy / księgowa przy prowadzeniu pełnej księgowości;
  • znajomość programu księgowego, Comarch Optima;
  • samodzielność i dokładność wykonywanych zadań;
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym jest dodatkowym atutem.

 Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i prawem podatkowym;
  • monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwego ich stosowania.
  • sumienność i dokładność wykonywanych obowiązków związana z fachowością;
  • terminowe przekazywanie miesięcznych sprawozdań finansowych do Zarządu firmy.

Odpowiednie miejsce pracy? Zapraszamy do przesyłania aplikacji, które prosimy kierować w formie CV na adres

E-mail: kadry@bwe-polska.pl lub przesyłając pocztą tradycyjną na adres:

BWE-POLSKA sp. z o.o., ul. Pułaskiego 2/1, 58-100 Świdnica, tel.: 74 851 20 26

 Prosimy o dołączenie do CV i podpisanie następującej klauzuli:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."