PRACA - specjalista ds. obsługi klienta

środa, 27.2.2019 10:10 904

MIEJSCE PRACY: ŚWIDNICA
Firma GSMA sp. z o. o. poszukuje osoby do pracy na stanowisku specjalisty do spraw obsługi klienta niemieckojęzycznego.

Obowiązki:

- kontakt z klientem niemieckojęzycznym,

- koordynowanie zmian opiekunów osób starszych na zleceniach,

- pozyskiwanie nowych pracowników do pracy w charakterze opiekuna osób starszych,

- pozyskiwanie kontrahentów.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- wewnętrzne szkolenia,

- przyjazną atmosferę w pracy.

Oczekujemy:

- dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i w piśmie,

- mile widziana znajomość języka angielskiego,

- wykształcenia średniego lub wyższego,

- zaangażowania w powierzone obowiązki,

- umiejętności obsługi komputera,

- umiejętności pracy w zespole,

- odpowiedzialności,

- dobrej organizacji pracy.

Planowana data rozpoczęcia pracy: 01.04.2019.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail h.rzepecka@gsma24.pl lub o kontakt pod numerem telefonu 534 001 655