komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

sobota, 23 marca 2019

Pelagii, Oktawiana

Rekordowa zbiórka podczas turnieju

poniedziałek, 7.1.2019 13:22 , komentarze: 0 , odsłony: 862
kategorie artykułu:

Blisko 80 tysięcy złotych zasili konto Mariusz Cendrowskiego, byłego olimpijczyka, który w wypadku samochodowym doznał rozległego urazu kręgosłupa i dziś porusza się na wózku. Ogromną kwotę udało się zebrać podczas sobotniego turnieju piłki halowej zorganizowanego przez fundację "Łączy nas football", której prezesuje Wiesław Żurek.

Od kilku lat na początku stycznia organizowany jest turniej piłki, któremu przyświeca jeden cel: zebranie jak największej ilości środków dla osób potrzebujących. W tym roku padł absolutny rekord. Na potrzeby Cendrowskiego trafi dokładnie 79 tysięcy 318 złotych. Kwota ta, pozwoli byłemu pięściarzowi, przejść specjalistyczną, intensywną rehabilitację.

W trakcie imprezy tradycyjnie nie zabrakło wielu licytacji fantów (trykot Arakadiusza Milika zlicytowano chociażby za 7 tysięcy złotych!), rozgrywek piłki nożnej, pokazów artystycznych. Słowem, każdy kto wybrał się w sobotnie popołudnie na turniej, na pewno nie żałował. Całość prowadzili znani i  lubiani dziennikarze sportowi: stacji Canal+ Sport: Krzysztof  Marciniak, Michał Wodziński z Remkiem Jezierskim na czele. 

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wzruszeni. Ale w tym momencie chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy nam pomogli w przygotowaniu tego przedsięwzięcia, wszystkim, którzy w sobotę pojawili się na naszej imprezie, tym co licytowali za grube pieniądze i tym, którzy wykupili tylko jedną cegiełkę o wartości 10 zł. To sukces nas wszystkich! - mówią organizatorzy.

To jednak nie wszystko. Podczas trwania turnieju można było skorzystać z bufetu, który zorganizowała grupa przyjaciół Ani Marszałek. Ze sprzedaży przepysznych, domowych ciast, kawy, herbaty, słodyczy udało im się zebrać 4200 zł na leczenie świdniczanki.

Obszerną relację możecie Państwo zobaczyć tutaj: KLIKNIJ

 

Wasze komentarze


wczoraj, 23 godz temu
6
czwartek, 21.3.2019 10:07
4
środa, 20.3.2019 10:16
1
wtorek, 19.3.2019 08:19
5
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Majówka na Węgrzech
Majówka na Węgrzech
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele