Rezerwy Karoliny odprawiają z kwitkiem drużynę z Uzdrowiska

czwartek, 7.9.2017 09:49 609 0

Bardzo ciekawy mecz zobaczyli kibice w Jaworzynie Śląskiej Gdzie rezerwy IV-ligowej Karoliny podejmowały drugi zespół MKS Szczawno Zdrój.

Obie drużyny grały bardzo ofensywny futbol. Pierwszego gola dla gospodarzy zdobył Patryk Krzeczowski już w szóstej minucie spotkania. Jednak zaledwie 2 minuty później był już remis. Bardzo ładnym strzałem popisał się Damian Bińczyk. W kolejnych minutach dużo działo się na boisku pod jedną i drugą bramką. W 17 ponownie na listę strzelców wpisał się Patryk Krzeczowski.

Mecz toczy się dalej w szybkim tempie. Emocji nie brakuje. W 35 minucie do bramki trafia Kacper Jędras. 3 minuty później Krzysztof Sikorski zmniejsza straty do Karoliny.

Po przerwie gra w dalszym ciągu jest bardzo wyrównana. Jedna z akcji i piłkarzy z uzdrowiska kończy się sukcesem. Wyrównującego gola strzela Damian Bińczyk. Radość drużyny gości nie trwała jednak długo. Zaledwie minutę później hattricka zalicza Patryk Krzeczowski i jest już 4:3 dla gospodarzy.

Goście próbują ponownie wyrównać, jednak dobrze grająca obronna gospodarzy nie pozwala na większe zagrożenie pod swoją bramką. W 90 minucie spotkania Kacper Jędras strzela piątego gola ustalając tym samym wynik meczu.

Karolina II Jaworzyna - MKS II Szczawno Zdrój 5:3 (3:2)
6' 17' 72' Krzeczowski, 35' 90' Jędras - 8' 71' Bińczyk