Rusza Ekspedycja Charytatywna dla Amelki chorującej na SMA

wtorek, 3.8.2021 10:28 1385 0

Ekspedycja Charytatywna 2021 rusza po raz kolejny z pomocą, tym razem w trasę dla Amelki ze Strzegomia. Dzielne ekipy przejadą ponad 3000 km, żeby nagłośnić zbiórkę dla małej strzegomianki chorującej na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. 

Trasa przebiegnie wzdłuż granic Polski z Litwą, Ukrainą, Rosją, Czechami, Słowacją, Niemcami oraz Białorusią.

- 7 granic i 4 najbardziej skrajne punkty na północy, południu, wschodzie i zachodzie! Każdy pojazd może dołączyć i uczestniczyć w ekspedycji wspierając akcje! Cel? Sprawić, żeby nie istniała ani jedna osoba w tych wszystkich rejonach Polski i dookoła Polski, która by nie wiedziała o walce Amelki przeciw SMA - rdzeniowym zanikiem mięśni! - czytamy w opisie wydarzenia. - Zapraszamy firmy, które chciałyby dołączyć do akcji: za wsparcie finansowe na skarbonkę Amelki, my gwarantujemy, że Wasze logo przejedzie ponad 3000 km w widocznym miejscu na autach biorących udział w akcji! Kontakt dla firm i zespołów, które chciałyby uczestniczyć w ekspedycji: 505 44 66 68.

By osiągnąć cel zbiórki wciąż brakuje 6 milionów złotych! Wsparcie dziewczynce można przekazać także poprzez dobrowolne wpłaty tu: KLIKNIJ

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)