Sen To My - jakie rabaty i gratisy podczas otwarcia nowego sklepu z łóżkami i materacami?

wtorek, 30.11.2021 08:00 3265

Sen daje nam czas i energię na regenerację po wyczerpującym i stresującym dniu. To doskonałe lekarstwo dla naszego organizmu. Jednak, żeby obudzić się wyspanym i wypoczętym należy najpierw zadbać o optymalne warunki w naszej sypialni. Dobre łóżko i właściwy materac to podstawa udanego snu.

W nowo otwartym sklepie SenToMy.pl  znajdziemy materace znanych i uznanych marek takich jak: Hilding, Senactive, Sleepmed, Mollyflex, Magniflex, Matinee, Relaks, a także łóżka tapicerowane, drewniane i metalowe firm Italcomfort, Drewmax, Matinee,  Laksystem. Wiele z nich, w tym łóżka Xavier, Oslo, Bolonia, Bjorg marki Italcomfort dają możliwość przeróbek i zmian, z pojemnikiem, bez pojemnika itp.

W ofercie sklepu są również kołdry AMZ Szamotuły, ale też poduszki termoelastyczne Italcomfort, kołdry i poduszki puchowe Notte, Yessen, Bossanova.

Firma SenToMy powstała w roku 2021. Jest częścią marki Italcomfort, funkcjonującej na rynku od 2017 roku. Zajmuje się produkcją łóżek tapicerowanych, materacy, poduszek oraz dystrybucją hurtową i detaliczną. Siedzibą firmy jest miejscowość Klecie w woj. Podkarpackim, ale już wkrótce zakład zostanie przeniesiony do Bielawy.  

- Od początku pracujemy w branży meblowej. Głównie w dziedzinie materacy i łóżek. Posiadam 20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie – mówi Daniel Wójcik, właściciel marki SenToMy.pl   - Mamy sporą wiedzę nie tylko stricte techniczną, ale również w temacie fizjoterapii i ergonomii. Wyróżnia nas wyselekcjonowana oferta materacy i poduszek, także pod kątem wad układu kostnego. Zapewniamy doradztwo fizjoterapeuty. 

W przypadku łóżek tapicerowanych klienci mają możliwość zamówienia indywidualnego wzoru, a w ofercie standardowej, zmianę wysokości wezgłowia, wysokości i szerokości boków, dowolny wybór tkaniny. Dna pojemników wykonane są z twardego, solidnego materiału, który można znacznie obciążać. W ofercie sklepu są też łóżka z szybką dostawą (do 7 dni). U nas klient ma możliwość negocjacji ceny, a dostawa odbywa się gratis.

UWAGA!

Na otwarcie sklepu, w dniach 3 i 4 grudnia, zaplanowano rabaty na materace do 25%, na łóżka do 20%, poduszki do 15%.

Pierwsi klienci otrzymają gratis poduszkę Slim Fit lub Italię Mini.

W piątek i sobotę będzie można skorzystać z porad zawodowego fizjoterapeuty, który pomoże w doborze materaca pod kątem wad kręgosłupa. 

Kupuj stacjonarnie lub on-line SenToMy.pl

Sklep SenToMy

ul. Westerpaltte 51

58-100 Świdnica

SenToMy.pl  

https://www.facebook.com/sentomypl/