komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

czwartek, 12 grudnia 2019

Dagmary, Aleksandra

Ślubowanie pierwszoklasistów w SP Imbramowice

czwartek, 31.10.2019 12:03 , komentarze: 0 , odsłony: 176
kategorie artykułu:

Dziś w Szkole Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych rozpoczynających swoją edukację szkolną.

Pasowanie poprzedzone było występem artystycznym, zaprezentowanym przez najmłodszych.

Pierwszaki, choć w pełni przejęci tą ważną dla nich chwilą, wystąpili przed całą społecznością szkolną. Były wierszyki, piosenki i oczywiście wielkie oklaski. Po uroczyście złożonym ślubowaniu odbyło się pasowanie na ucznia, którego dokonała dyrektor szkoły Krystyna Waliszak.

Cieszymy się, że powiększyła się nasza szkolna rodzina. Gratulujemy pierwszakom, życzymy wielu wspaniałych chwil w naszej szkole, samych piątek i szóstek oraz wzorowego zachowania na pierwszym świadectwie. Rodzicom zaś życzymy satysfakcji, wielu pozytywnych emocji i wzruszeń podczas pobytu ich pociech w murach naszej szkoły – gratulowała pierwszoklasistom Krystyna Waliszak dyrektor Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach.

Na pamiątkę tej uroczystości pierwszaki otrzymały wiele prezentów, w tym dyplomy oraz legitymacje szkolne. Były także prezenty i życzenia od Rady Rodziców oraz zaproszonych gości.

Wierzymy, że będziecie rzetelnie pracować, uczyć się i zdobywać nowe umiejętności, a lata spędzone w tych murach będą dla was wypełnione radością. Przyszłość jest w waszych rękach, życzymy samych sukcesów i wytrwałości. Gratulujemy wspaniałego występu artystycznego. I oby każdy dzień spędzony w szkole był ciekawy i owocny – życzyli pierwszakom burmistrz Leszek Michalak oraz Roman Konieczny przewodniczący Rady Miejskiej, obdarowując dzieci upominkami.

Gratulujemy pierwszoklasistom przyjęcia do społeczności szkolnej. Życzymy najmłodszym uczniom powodzenia na nowej drodze edukacji.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 14 godz temu
wtorek, 10.12.2019 08:31
wtorek, 10.12.2019 08:16
wtorek, 10.12.2019 08:15
środa, 27.11.2019 09:27
Cukiernia Kasia
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
Pośrednictwo EUCO
Eldomik serwis AGD
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
SKUP AUT
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Muzeum Techniki
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec