komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 7 lipca 2020

Cyryla, Estery

Ślubowanie pierwszoklasistów w SP Imbramowice

czwartek, 31.10.2019 12:03 , komentarze: 0 , odsłony: 403
kategorie artykułu:

Dziś w Szkole Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych rozpoczynających swoją edukację szkolną.

Pasowanie poprzedzone było występem artystycznym, zaprezentowanym przez najmłodszych.

Pierwszaki, choć w pełni przejęci tą ważną dla nich chwilą, wystąpili przed całą społecznością szkolną. Były wierszyki, piosenki i oczywiście wielkie oklaski. Po uroczyście złożonym ślubowaniu odbyło się pasowanie na ucznia, którego dokonała dyrektor szkoły Krystyna Waliszak.

Cieszymy się, że powiększyła się nasza szkolna rodzina. Gratulujemy pierwszakom, życzymy wielu wspaniałych chwil w naszej szkole, samych piątek i szóstek oraz wzorowego zachowania na pierwszym świadectwie. Rodzicom zaś życzymy satysfakcji, wielu pozytywnych emocji i wzruszeń podczas pobytu ich pociech w murach naszej szkoły – gratulowała pierwszoklasistom Krystyna Waliszak dyrektor Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach.

Na pamiątkę tej uroczystości pierwszaki otrzymały wiele prezentów, w tym dyplomy oraz legitymacje szkolne. Były także prezenty i życzenia od Rady Rodziców oraz zaproszonych gości.

Wierzymy, że będziecie rzetelnie pracować, uczyć się i zdobywać nowe umiejętności, a lata spędzone w tych murach będą dla was wypełnione radością. Przyszłość jest w waszych rękach, życzymy samych sukcesów i wytrwałości. Gratulujemy wspaniałego występu artystycznego. I oby każdy dzień spędzony w szkole był ciekawy i owocny – życzyli pierwszakom burmistrz Leszek Michalak oraz Roman Konieczny przewodniczący Rady Miejskiej, obdarowując dzieci upominkami.

Gratulujemy pierwszoklasistom przyjęcia do społeczności szkolnej. Życzymy najmłodszym uczniom powodzenia na nowej drodze edukacji.

 

Wasze komentarze

wtorek, 30.6.2020 09:24
wtorek, 30.6.2020 09:09
piątek, 26.6.2020 10:30
1
czwartek, 25.6.2020 08:47
środa, 24.6.2020 12:57
wtorek, 16.6.2020 12:12
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD