komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 3 kwietnia 2020

Ryszarda, Pankracego


Specjalne godziny na zakupy dla seniorów w Tesco

poniedziałek, 23.3.2020 15:29 , komentarze: 7 , odsłony: 2651
kategorie artykułu:

Zgodnie z zaleceniami osoby z grupy podwyższonego ryzyka  powinny jak najmniej wychodzić z domów - jednak nie zawsze jest to możliwe. Aby wesprzeć seniorów wymagające szczególnej uwagi, Tesco wprowadza specjalne godziny na zakupy dla osób z grupy podwyższonego ryzyka, w szczególności dla osób starszych. Akcja rozpoczyna się już jutro i będzie prowadzona codziennie we wszystkich sklepach sieci handlowej w Polsce w godzinach 9-10. 

Akcja jest apelem do wszystkich klientów, a jej celem jest umożliwienie osobom starszym szybkie i sprawne zrobienie najpilniejszych zakupów. Dzięki temu będą mogli szybciej wrócić do domu i będą mniej narażeni na zarażenie koronawirusem. W trakcie specjalnych godzin sklepy Tesco pozostaną otwarte dla wszystkich klientów, ale sieć handlowa prosi swoich pozostałych klientów o zrozumienie i ustępowanie pierwszeństwa osobom starszym w wyznaczonym czasie. 

- Jesteśmy w pełni skoncentrowani na zapewnieniu bezpieczeństwa naszym pracownikom i klientom. Wiemy też, że wśród naszych klientów są osoby wymagające od nas wszystkich szczególnej uwagi. Wprowadzając specjalną godzinę każdego dnia chcemy umożliwić im zrobienie niezbędnych zakupów i zapewnić komfort oraz bezpieczny dostęp do potrzebnych produktów. Wierzymy, że nasi klienci wesprą nasze działania i ustąpią pierwszeństwa osobom starszym. W tym szczególnym okresie bardziej niż kiedykolwiek musimy skupić się na wzajemnej pomocy i solidarności. – tłumaczy Daria Kulińska, Dyrektor ds. komunikacji w Tesco Polska.  

- Od początku epidemii koronawirusa eksperci podkreślają, że najbardziej narażoną grupą na zarażenie są osoby starsze, dlatego w tych trudnych chwilach wsparcie seniorów jest szczególnie istotne. Bardzo często osoby starsze nie mają bliskich, które mogłyby im pomóc i muszą same zadbać o żywność. Wychodząc, za każdym razem narażają się na zakażenie stojąc w tłumie lub w kolejkach. Dzięki specjalnym godzinom w Tesco będą mogli poczuć się bezpieczniej i spokojnie zrobić zakupy – podkreśla Bartosz Kulisz z Caritas Polska.

 

 

Wasze komentarze

Dobrze zrobiła sieć Tesco brawo
poniedziałek, 23.03.2020 19:56 autor: Xara
Nie zapoznawszy się wprzudy ze...
poniedziałek, 23.03.2020 16:17 autor:
Skoro przeszkadzają ci czyjeś "wywody "...
poniedziałek, 23.03.2020 19:00 autor:
Dela , zapoznam się , ale ...
poniedziałek, 23.03.2020 17:33 autor:
Ktoś coś .... spierd....ł ! ...
poniedziałek, 23.03.2020 15:44 autor:
No właśnie.
poniedziałek, 23.03.2020 15:52 autor:
wtorek, 31.3.2020 12:41
34
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
SKUP AUT
SKUP AUT
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele