Turniej halowej piłki nożnej kobiet

poniedziałek, 19.11.2018 08:35 1149 0

W niedzielę 18 listopada byliśmy organizatorem Halowego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet. W hali na Zawiszowie nasze seniorki podzielone na dwa zespoły stanęły w szranki z drużynami z Nowej Rudy, Radwanic i Opola.

Pierwszy zespół Polonii Świdnica okazał się bezkonkurencyjny i zdecydowanie pokonał wszystkie drużyny w turnieju zajmując pierwsze miejsce. Druga drużyna również pokazała się ze świetnej strony i tylko bilansem bramkowym oddała drugą pozycję Unii Opole.  Oprócz tego do naszej drużyny trafiła nagroda indywidualna, którą zdobyła Kamila Kosior (Polonia II Świdnica) jako najlepsza i najskuteczniejsza zawodniczka turnieju. Klasyfikacja turnieju 1. Polonia I Świdnica2. Unia Opole3. Polonia II Świdnica4. Piast Nowa Ruda5. Kolektyw Radwanice Najlepsza piłkarka turniejuKamila Kosior – Polonia II Świdnica

Najlepsza bramkarka Aneta Klimek – Unia Opole

Składy:Polonia I Świdnica Julita Firuta, Monika Garbacz, Ewa Klasa, Paulina Miśkiewicz, Lidia Maciejewska, Natalia Nalewajko, Karolina Skalska, Dorota Wełyczko Polonia II Świdnica Julia Furmankiewicz, Dominika Gołębiewska, Julia Grabowska, Kamila Kosior, Sandra Kozak, Natalia Samborska, Dominika Sochacka