VI Festiwal Kwiatów Minieuroland Kłodzko trwa całe lato! [Foto]

czwartek, 22.7.2021 20:35 519

Są miejsca, do których chcemy wracać. Takim miejscem jest zdecydowanie Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku, który początkiem lata, każdego roku przeobraża się w najpiękniejszy ogród kwiatowy.

Na powierzchni ponad 20.000 metrów kwadratowych można podziwiać oszałamiającą ilość, ponad 100.000 kwiatów jednorocznych. Po raz kolejny, już szósty z rzędu, możecie zostać uczestnikami najbardziej zmysłowego wydarzenia, organizowanego w naszym kraju. Przez prawie pięć miesięcy pośród misternie wykonanych miniaturowych budowli zobaczycie przestrzenne rzeźby kwiatowe oraz fantazyjne kompozycje roślinne.

Niezwykła oprawa Festiwalu Kwiatów zachwyci nie tylko miłośników roślin, pięknych widoków i niezwykłych aranżacji, ale również spragnionych wrażeń podróżników. Wyszukane i oryginalne kwiaty są bajecznym tłem dla miniatur, skrywających piękno, legendy i tajemnice zabytkowych budowli z Polski, Europy i świata. Minieuroland dostarcza odwiedzającym emocji, jakich nie sposób zaznać w żadnym innym miejscu. Dzięki pełnym zachwytu opiniom gości szybko stał się miejscem kultowym, odwiedzanym wielokrotnie przez polskich i zagranicznych turystów. Letnia sceneria przyciąga nie tylko szerokie grupy odwiedzających, ale też przedstawicieli mediów. Powstały tu popularne programy, tj. "Rączka gotuje", "Sanatorium Miłości" czy "Królowe życia". Plany zdjęciowe znane z TV możecie podziwiać aż do połowy października.

Tegoroczne lato dostarcza gościom Minieurolandu zarówno mnóstwo nowości, jak i znane im już dobrze, uwielbiane przez wszystkich atrakcje. Koniecznie więc odwiedźcie Ogród do Zakochania!

Aktualności możecie śledzić w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/minieuroland/