komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

środa, 25 listopada 2020

Erazma, Katarzyny

W przedszkolu w Pszennie pomagają zwierzętom

środa, 18.11.2020 14:38 , komentarze: 1 , odsłony: 237
kategorie artykułu:

Dzielenie się tym co mamy to dobry nawyk - pomagamy psiakom ze schroniska, mówią rodzice wraz z dziećmi i gronem pedagogicznym z Przedszkola „Bajkowa Dolinka” w Pszennie.

Zima to czas wyjątkowo trudny dla wszystkich, którzy borykają się z brakiem dachu nad głową. Niskie temperatury doskwierają nie tylko nam ludziom, ale także zwierzętom. - Przedszkole w Pszennie wspiera różne akcje charytatywne, by pomóc potrzebujących. Tegoroczne przygotowania do zimy rozpoczynamy od akcji pomocy bezdomnym zwierzętom ze schroniska w Świdnicy. Zbieramy karmę suchą i mokrą, przysmaki oraz wszystko to co nadaje się na legowiska (stare koce, ręczniki itp.), aby nasi mali przyjaciele mieli pełne brzuszki i aby ciepło było im w nóżki – mówi Paulina Socha-Żuk.

Otwórzmy nasze serca i włączmy się do akcji!

- Dzięki takim akcjom uczymy dzieci odpowiedzialności i wrażliwości. Uczymy, aby nie były obojętne na los pokrzywdzonych, których wokół nas nie brakuje. Akcja pomocy porzuconym zwierzętom jest jedną z najprostszych,  w  jaką mogą włączyć się małe dzieci. Przez pomaganie możemy zaszczepić w nich takie wzorce jak: humanitaryzm, altruizm, wrażliwość, które z pewnością zaowocują w przyszłości – podkreśla Ewa Wasilenia, dyrektor przedszkola.

Wszystkie przyniesione rzeczy prosimy wkładać do skrzyni wystawionej przed przedszkolem. Wszystkim dobroczyńcom – rodzicom, dzieciom i pracownikom Przedszkola Bajkowa Dolinka w Pszennie, którzy przyczynią się do polepszenia bytu zwierząt, bardzo serdecznie dziękujemy.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 19 godz temu
poniedziałek, 23.11.2020 12:17
poniedziałek, 23.11.2020 11:57
piątek, 20.11.2020 13:31
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele