komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 24 listopada 2020

Flory, Emmy

Warsztaty zdobienia przedmiotów użytkowych w Krukowie

poniedziałek, 16.11.2020 12:23 , komentarze: 0 , odsłony: 125
kategorie artykułu:

W reżimie sanitarnym w sobotę, 7 listopada odbyły się warsztaty zdobienia przedmiotów użytkowych w Krukowie.

Uczestnikom nie zabrakło wyobraźni i na zajęciach powstały wspaniałe dekoracje. Warsztaty w Krukowie były elementem projektu „Nie święci garnki lepią”, który otrzymał dofinansowanie w ramach pozyskanego przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie wsparcia finansowego z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+.

Ważnym elementem warsztatów było także zdobycie wiedzy i umiejętności zdobienia przedmiotów, którą uczestniczy zdobywali pod okiem instruktorki Pani Magdy. Podczas zajęć mieszkańcy mogli nauczyć się również, jak w efektowny sposób ozdobić zwykłe przedmioty, które wydawałoby się nie posiadają już żadnej wartości użytkowej.

Nasza instruktorka Magda przygotowała dla nas mnóstwo przeróżnych materiałów: wstążek-wstążeczek, gwiazdek-gwiazdeczek, kwiatuszków drobnych, ale i też takich całkiem sporych, zdobionych koralikami połyskujących taśm, sznurków i koronek. Wszystko to miało posłużyć nam do zdobienia przedmiotów. Magda udzieliła nam paru cennych wskazówek, a potem to już wszystko zależało od naszej kreatywności, która – jak się okazało, była ogromna. Te warsztaty pokazały nam wszystkim, jak szybko i stosunkowo niewielkim nakładem środków, można stworzyć własne, niepowtarzalne dekoracje i jak można nadać zwykłym przedmiotom (słoikom, butelkom, świeczkom) nowego życia, naznaczonego pierwiastkiem piękna – czytamy na Facebooku Krukowianie.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 19 godz temu
wczoraj, 19 godz temu
piątek, 20.11.2020 13:31
czwartek, 19.11.2020 14:10
czwartek, 19.11.2020 09:54
czwartek, 19.11.2020 09:38
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica