komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

czwartek, 4 marca 2021

Lucji, Kazimierza

Wielki finał WOŚP przed nami. Możesz przekazać gadżety na licytację

środa, 20.1.2021 10:18 , komentarze: 0 , odsłony: 198
kategorie artykułu:

Wielkimi krokami zbliża się finał 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez panującą pandemię tegoroczny finał będzie inny od poprzednich. Mimo trudności, gmina Żarów tradycyjnie włączy się w pomoc potrzebującym i jesteśmy pewni, że Żarów zagra z tą samą mocą i wielkim sercem.

W sobotę, 30 stycznia Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Żarowie zaprasza na Targowisko Miejskie w Żarowie. Będą tam czekały na Was stoiska z ciastami oraz kiermasz prac wykonanych przez dzieci SP Żarów "Serce dla Serca".

W dniu finału 31 stycznia o godzinie 17.00 zapraszamy do udziału w aukcji online. Aukcja będzie transmitowana na fanpagu Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Szczegóły i zasady dotyczące aukcji podamy w najbliższych dniach.

Zaplanowany został także 15. Bieg "Policz się z cukrzycą" tym razem w całkowicie odmiennej wirtualnej w formule. Sam decydujesz o miejscu i trasie biegu. Zachęcamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji zapisując się na bieg: https://slotmarket.pl/.../15-bieg-wop-policz-si-z-cukrzyc Dodatkowo liczymy na podzielenie się swoimi zdjęciami z własnego biegu. Swoją fotorelację przesyłajcie na maila: sport@centrum.zarow.pl. Wśród uczestników wylosujemy trzy flagi WOŚP!

Dorzucić się można także do żarowskiej e-skarbonki https://eskarbonka.wosp.org.pl/qrg5ng...

Nadal zbieramy gadżety i vouchery na niedzielną aukcję. Wszystkich, którzy chcieliby w ten sposób wspomóc WOŚP zapraszamy do przynoszenia gadżetów do GCKiS w Żarowie. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 74/858 07 53.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 1 godz temu
dzisiaj, 4 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
środa, 3.3.2021 13:43
poniedziałek, 1.3.2021 09:47
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele