komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 11 maja 2021

Igi, Miry

Wrócili z medalami

środa, 28.4.2021 15:54 , komentarze: 0 , odsłony: 223
kategorie artykułu:

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Muaythai dobiegły końca. Imprezę do udanych mogą zaliczyć zawodnicy Kickboxing Fighter Żarów.

Świdnica była stolicą mistrzostw województwa. Zawody z powodu pandemii koronawirusa musiały być przełożone z marca na końcówkę kwietnia. Niestety obecne obostrzenia nie pozwoliły na włączenie do rywalizacji kategorii seniorów.

To bardzo trudny i nerwowy czas dla trenerów i zawodników. - Aktualnie dość długo utrzymujące się obostrzenia uniemożliwiają nam trenowanie na zamkniętych obiektach sportowych. Do tego dochodzący fakt małej organizacji zawodów nie pozwala nam w pełni realizować naszych założeń – informuje trener Kickboxing Fighter Żarów Norbert Rossa. Trudna sytuacja nie przeszkadza zawodnikom żarowskiego klubu w osiąganiu dużych sukcesów. Wśród juniorów do 67 kg, tytuł wicemistrza województwa zdobył Patryk Rzepecki.

Wśród kadetów walczących do 60 kg, brązowy medal dla Krystiana Rossy. - Muaythai to zdecydowanie bardziej kontaktowa dyscyplina niż kickboxing. Debiut w tej dyscyplinie sportowej naszych zawodników uważam za bardzo udany. Nasz start wsparła Kancelaria Adwokacka Ernest Ziemianowicz, za co serdecznie dziękuję – dopowiada Norbert Rossa.

Krzysztof Dutkiewicz

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 4 godz temu
poniedziałek, 10.5.2021 09:13
poniedziałek, 10.5.2021 08:50
czwartek, 6.5.2021 09:32
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD