komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

niedziela, 18 sierpnia 2019

Ilony, Bronislawa

Zaproszenie do Klubu Seniora +

wtorek, 16.7.2019 10:17 , komentarze: 0 , odsłony: 431
kategorie artykułu:

Burmistrz Strzegomia i Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzegomiu, serdecznie zaprasza osoby z terenu gminy Strzegom w szczególności mieszkańców Ruska, Jaroszowa i Bartoszówka, w wieku 60+, nieaktywnych zawodowo pragnących w sposób aktywny wykorzystać swój czas wolny do uczestnictwa w zajęciach, warsztatach oferowanych przez Klub „Senior+”, który zostanie utworzony w ramach wieloletniego programu „Senior+” na lata 2015 – 2020. Rozpoczęcie działalności od 01.09.2019r.

W ramach działalności Klubu „Senior +” przewidziane są zajęcia muzyczne, warsztaty komputerowe, kulinarne, promujące zdrowy styl życia, wyjazdy i inne.

Zajęcia odbywać się będą w Centrum Aktywności i Integracji mieszkańców wsi Jaroszów (nowo wybudowany budynek wielofunkcyjny).

Udział w zajęciach, warsztatach, wyjazdach proponowanych przez Klub „Senior+” jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje o działalności Klubu „Senior+” i zasadach uczestnictwa w zajęciach i warsztatach oraz zgłaszanie chęci uczestnictwa można dokonać w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzegomiu: ul. Armii Krajowej 23, od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 do 15:00 lub telefonicznie pod nr. 647 71 87, 647 71 90.

 źródło: UM Strzegom

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SKUP AUT
SKUP AUT
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD