komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 12 listopada 2019

Renaty, Witolda

Zasłużony dla rolnictwa

piątek, 18.10.2019 12:30 , komentarze: 0 , odsłony: 265
kategorie artykułu:

Podczas XIV sesji Rady Gminy Świdnica Stanisław Farański otrzymał z rąk wójt gminy Teresy Mazurek, odznakę Zasłużony dla Rolnictwa.

Swoją pracę zawodową rozpoczął 1 lipca 1971 r. Od 1984 r. pracuje na stanowisku kierownika w Kombinacie Rolnym Świdnica, w którym jest odpowiedzialny za utrzymanie parku maszynowego. Jest zdyscyplinowanym i odpowiedzialnym pracownikiem, lubianym i szanowanym przez załogę. Całe życie związany z uprawą ziemi. Interesuje się nowinkami technologicznymi, które skutecznie i umiejętnie potrafi stosować w swojej pracy, dzięki czemu uzyskuje bardzo wysokie plony, przy niskich nakładach. Udziela się społecznie, współpracuje z Dolnośląską Izbą Rolniczą oraz Dolnośląskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego, oddział w Świdnicy. Na co dzień mieszkaniec wsi Wilków w gminie Świdnica, aktywnie uczestniczący w życiu i rozwoju sołectwa.

Dla przypomnienia. W tym roku podczas święta plonów w gminie Świdnica odznaczenia Zasłużony dla Rolnictwa otrzymali: Zbigniew Wysocki, Edward Mozol, Bogusław Lis, Zdzisław Łękawa, Andrzej Miłkowski, Kazimierz Janik.

 

Wasze komentarze

SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
SKUP AUT
SKUP AUT
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Cukiernia Kasia