Zebrali ponad milion złotych na opercajcę serduszka. Mały Antoś pojedzie do Genewy

wtorek, 1.11.2022 09:26 2860 2

Chłopiec, który poruszył tysiące ludzkich serc – dwuletni Antoś Sobecki  będzie mógł przejść operację w Genewie. To wszystko dzięki ludziom dobrej woli, którzy kwestowali w ramach różnych zbiórek i licytacji prowadzonych na rzecz malca, który urodził się ze skomplikowaną wadą serca.

W niedzielę, 30 października rodzice Antosia  poinformowali, że udało się zebrać potrzebne środki na pierwszy etap operacji – ponad 1 mln 119 tys. złotych trafiło na konto fundacji Siepomaga.pl.

  – Kochani, mamy to! Mamy uzbieraną całą kwotę na operację dla Antosia – na pierwszy etap operacji, który ma się odbyć w Genewie. Dokonaliście rzeczy niemożliwej. Bardzo wam dziękujemy, jesteśmy przeszczęśliwi. Jesteśmy przerażeni, bo małe serce wciąż nie bije prawidłowo! Dźwięk szpitalnych maszyn znamy lepiej niż tykanie zegara. Błagamy, bo bez Was to się nie uda. Błagamy, bo wiemy, że z Waszą pomocą Antoś przezwycięży trudności i tym razem. Kochamy go bezgranicznie i bezwarunkowo. Nigdy się nie poddamy i będziemy walczyć o niego do ostatniego oddechu. Nigdy nie przestaniemy wierzyć, że przyjdzie dla nas czas spokoju. Kochani, pomóżcie nam zawalczyć o życie naszego synka – apeluje mama chłopca.

Antoś Sobecki to mały, dzielny chłopiec, który urodził się z bardzo poważną chorobą serca – HLHS. Jego zdrowie i życie może uratować operacja, której chce podjąć się klinika w Genewie, jednak jej koszt to ponad dwa miliony złotych. Zabieg musi być podzielony na dwa etapy, z których pierwszy kosztuje ponad milion. Czasu jest coraz mniej, a na koncie zbiórki wciąż brakuje sześciuset tysięcy złotych. Antoś ze Świebodzic ma 2 latka, a przeszedł już 5 operacji ratujących życie.

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/antos-serduszko

foto - Siepomaga.pl

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

środa, 02.11.2022 14:57
Chodzi o zdrowie i życie dziecka, a niektórym tylko kpiny...
Tunia wtorek, 01.11.2022 09:42
Może kuria pomoże?