komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 11 sierpnia 2020

Klary, Zuzanny

[Aktualizacja: film policjantów z Ziębic i Kamieńca] Ząbkowiccy policjanci i ratownicy medyczni też pompują dla Wojtusia

piątek, 12.6.2020 14:06 , komentarze: 8 , odsłony: 6115
kategorie artykułu:

Kilka dni temu informowaliśmy o internetowym wyzwaniu o wymiarze charytatywnym #GaszynChallenge, do którego chętnie włączyły się jednostki OSP z powiatu ząbkowickiego. Wyzwanie podjęli nie tylko strażacy, ale także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich i ratownicy medyczni z ząbkowickiego pogotowia, tym samym pomagając w leczeniu chorego Wojtusia.

#GaszynChallenge to internetowe wyzwanie, w którym nominowana jednostka robi 10 pompek, wpłaca pieniądze dla chorego 1,5 rocznego Wojtusia Howisa i nominuje kolejne jednostki nominacje trafiają do strażaków, policjantów, żołnierzy i innych grup, jak kluby sportowe.

Wojtuś Howis choruje na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Zbierane fundusze będą przeznaczone na terapię genową w Stanach Zjednoczonych (LINK DO ZBIÓRKI). Akcja stała się niezwykle popularna i objęła swoim zasięgiem całą Polskę.

W powiecie ząbkowickim na wyzwanie odpowiedzieli już strażacy (#GaszynChallenge OSP z powiatu ząbkowickiego), policjanci i ratownicy medyczni.

- Policjanci z powiatu ząbkowickiego pełniący służbę w różnych pionach włączyli się do akcji charytatywnej #GaszynChallenge. Policjanci i policjantka są zawsze gotowi do pomocy, tym razem robili pompki oraz pomagają z zbiórce pieniędzy dla chorego Wojtusia z Galewic - komentuje kom. Ilona Golec z ząbkowickiej policji. 

Cel zbiórki pieniędzy dla chorego Wojtusia został osiągnięty - Wojtuś będzie walczył o marzenia, ale na naszą pomoc czeka jeszcze wiele dzieci z SMA. Dlatego #gaszynchallenge trwa dalej - wrzucamy drugi bieg! Pompujemy dla dzieciaków! Pomaganie jest fajne! - dodają ratownicy medyczni z wieDZA112.

Komisariat Policji w Ziębicach

Komisariat Policji w Kamieńcu Ząbkowickim

 

 

 

 

Wasze komentarze

Może czas na nominacje marketów
piątek, 12.06.2020 22:45 autor: Sas
Szacun dla policjantki
piątek, 12.06.2020 21:04 autor: Herkules
Brawo. Pani policjantka najlepsza.
piątek, 12.06.2020 19:02 autor: Abc
Brawo Ratownicy
piątek, 12.06.2020 16:31 autor: Pppp
Brawo Policja!!!
piątek, 12.06.2020 14:55 autor: Mieszkaniec
poniedziałek, 3.8.2020 11:07
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele