[AKTUALIZACJA] Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Wałowej i Wojska Polskiego w Ziębicach

wtorek, 24.1.2023 15:00 860 0

[ AKTUALIZACJA 25.01. 2023] -  Wykonawca firma Berger Bau informuje, że ze względu na trudne warunki atmosferyczne, które utrudniają prace, zmiany zostaną wprowadzone od 1 lutego!

 

Wykonawca przebudowy drogi - ulicy Wojska Polskiego w Ziębicach - firma Berger Bau Polska Sp. z o.o. informuje, że od dnia 25 stycznia 2023 r. wdraża kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu w związku z rozpoczęciem prac instalacyjnych i budowlanych na skrzyżowaniu ulic Wałowej i Wojska Polskiego.

Na czas przebudowy zamknięty zostanie wjazd i wyjazd z ulicy Zamkowej, a także przejazd w ulicę Wałową w stronę cmentarza i osiedla. W pierwszej kolejności prowadzone będą prace przy przebudowie kanalizacji sanitarnej i sieci gazowej. Prosimy o ostrożność.

W przypadku potrzeby kontaktu z wykonawcą podajemy tel. 71/35 66 800 lub adres e-mail info@bergerbau.pl.PS.

- Informujemy, że zwrócona została już uwaga wykonawcy na zbyt krótki cykl czasu sygnalizacji świetlnej na obecnie przebudowywanym odcinku ulicy - dodaje gmina Ziębice. 

. W związku z tym konieczne jest przeniesienie przystanku autobusowego poza obręb wykonywanych prac. Tymczasowo zostanie on zlokalizowany na wysokości Ziębickiego Centrum Kultury.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)