[FOTO/WYNIKI] Pobiegli Szlakiem Legend po raz dziewiąty

wczoraj, 6 godz temu 257 0

W sobotę, 28 września zorganizowano dziewiątą edycję Biegu Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody. 95 zawodników wystartowało spod terenu rekreacyjnego obok stawów w Ciepłowodach. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz pakiety upominkowe, a na zwycięzców atrakcyjne nagrody. Organizatorem biegu była Gmina Ciepłowody oraz Gminny Ośrodek Kultury i Promocji.

Najszybszy okazał się Jakub Lewandowski z Central Alpin, który pokonał trasę w 36 minut i 11 sekund. Drugie miejsce zajął Hubert Szostek z ŁKS Ziębice, któremu do zwycięzcy zabrakło 1 minuty i 21 sekund. Na ostatnim stopniu podium uplasował się Andrzej Cendrowski z Mad Rumers, który zakończył bieg w ciągu 39 minut i 13 sekund. Najlepsza z pań, Agata Głowacka z Bielawskiej Akademii Biegania zajęła 25. miejsce z czasem 51 minut i 41 sekund. Szczegółowe wyniki TUTAJ.

/foto: Noga Studio/GOKiP Ciepłowody/