[FOTO] Ząbkowicka Noc Poetycka

piątek, 26.11.2021 11:39 2025 0

Ząbkowicka Noc Poetycka zgromadziła w kawiarni Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki miłośników poezji śpiewanej i recytacji.

 

W sobotę 20 października odbyła się trzecia Ząbkowicka Noc Poetycka. Kilkunastu wykonawców zaprezentowało się w twórczości własnej oraz znanych poetów oraz zespołów polskich i zagranicznych. Wieczór wypełniły słowa i melodie, które przeniosły wszystkich widzów w sentymentalny świat poezji. Występujący przedstawili bardzo osobiste interpretacje słowno-muzyczne, dzięki czemu na sali panował niepowtarzalny klimat.

Na zakończenie wystąpił zespół PÓKI CO. To co im w duszy gra wywodzi się m.in. z bossa novy, indie folku, bluesa, smooth jazzu, reggae i swingu. Oprócz własnych kompozycji zagrali również inne utwory, które miały znaczący wpływ na widzenie i rozwój zespołu. Zespół w składzie: Ela Rojek, Jarek Bieliński, Marcin Świdziński, Mateusz Dwornik, Bartosz Naumowicz wprowadził na salę dobrą energię, pozytywne wibracje oraz dobry humor i dystans do otaczającego świata.

 

ZCKiT

Dodaj komentarz

Komentarze (0)