komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 5 lipca 2020

Marii, Antoniego


[KOMUNIKAT POLICJI] Śmiertelny wypadek między Ciepłowodami a Starym Henrykowem

sobota, 30.5.2020 21:37 , odsłony: 7242
kategorie artykułu:

W sobotę 30 maja około godziny 16.00 na drodze między Ciepłowodami i Starym Henrykowem doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

[KOMUNIKAT POLICJI] 

- 30 maja o godzinie 15.45 w Ciepłowodach 68-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego, jadąc audi a4, z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał na pobocze, a następnie do przydrożnego rowu przewracając pojazd na dach. Mężczyzna podróżował sam, poniósł śmierć na miejscu. Przyczyny będą znane po wykonaniu sekcji zwłok. Czynności wykonywane są pod nadzorem prokuratora. Samochód zabezpieczono procesowo - mówi kom. Ilona Golec z ząbkowickiej. 

Kierujący audi, około 70-letni mężczyzna, z nieustalonych na razie przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, dachował, zjechał z jezdni i wpadł do rowu. Policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego zostali powiadomieni o zdarzeniu poprzez Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Jako pierwsi na miejsce zdarzenia przybyli strażacy z OSP Ciepłowody, którzy zastali kierującego poza pojazdem i świadków zdarzenia próbujących udzielić mu pomocy. Niestety, mimo wysiłków najpierw osób postronnych, a następnie strażaków i pogotowia ratunkowego mężczyzna zmarł. 

 

 
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe