komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 10 lipca 2020

Sylwany, Witalisa


[KOMUNIKAT POLICJI] Wypadek z udziałem busa i motocykla w Kamieńcu Ząbkowickim

poniedziałek, 16.9.2019 20:51 , komentarze: 4 , odsłony: 5370
kategorie artykułu:

W poniedziałek 16 września po godzinie 18.00 w Kamieńcu Ząbkowickim na ulicy Złotostockiej na wysokości Gminnego Centrum Kultury doszło do wypadku z udziałem busa i motocykla. W wyniku zdarzenia do szpitala został przetransportowany kierowca jednośladu. Na czas prowadzonych  działań droga była całkowicie zablokowana, następnie ruch odbywał się wahadłowo. Obecnie nie ma już utrudnień.

[KOMUNIKAT POLICJI]

- Kierujący dostawczym volkswagenem 23-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu motorowerowi, którym kierował 20-letni mieszkaniec naszego powiatu. Chcąc uniknąć zderzenia 20-latek gwałtownie zahamował, stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Motorowerzysta został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał. Ze wstępnych badań wynikało, że był pod wpływem środków odurzających – informuje kom. Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

Niedługo potem doszło do kolizji samochodu osobowego za Kamieńcem Ząbkowickim w stronę Ząbkowic Śląskich w okolicach wysypiska śmieci. Auto wpadło do rowu.

 

 

Wasze komentarze

Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe