"Zakochani w Gminie Ząbkowice Śląskie" – konkurs z okazji Walentynek

niedziela, 6.2.2022 14:10 532 0

Zbliża się Święto Zakochanych, więc zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Pokażmy miłość w naszej pięknej gminie - zachęcamy do spacerów i wypadów z Partnerem/Partnerką, które można utrwalić na zdjęciu i uwiecznić wyjątkowe momenty.

Czy macie ulubione miejsca, gdzie spędzacie czas z ukochaną osobą? A może wybierzecie się na romantyczny spacer lub kolację w Walentynki do lokalu w Gminie Ząbkowice Śląskie? Lub znajdziecie wyjątkowe ząbkowickie symbole miłości, przy których warto się sfotografować?

Liczymy na Waszą kreatywność i pomysłowość.

Na Wasze zdjęcia ukazujące miłość w naszej gminie czekamy do niedzieli 13 lutego 2022 r. do północy.

Zasady:

1. Przesłanie poprzez Wyślij wiadomość na Facebooku do strony Ząbkowice Śląskie Miasto Krzywej Wieży-Frankensteina do 13.02.2022r do godz: 24:00 zdjęcia wykonanego na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie wraz z nazwą lub krótkim opisem miejsca, gdzie zdjęcie zostało wykonane (np. w Parku Miejskim, przy ul. 1 Maja, obok Krzywej Wieży).

2. Polubienie strony Ząbkowice Śląskie Miasto Krzywej Wieży-Frankensteina na Facebooku.

14.02.2022 o godz. 12:00 na stronie Ząbkowice Śląskie Miasto Krzywej Wieży-Frankensteina pojawi się post konkursowy z wszystkimi otrzymanymi zdjęciami.

Od tego momentu do niedzieli 20 lutego będzie można lajkować zdjęcia – zwycięży autor zdjęcia z największą liczbą reakcji.

POBIERZ REGULAMIN

Gmina Ząbkowice Śl.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)