komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 12 maja 2021

Pankracego, Dominika

12 kwietnia spotkanie z seniorami on-line [OGLADAJ NA ŻYWO JUŻ O GODZ. 9.00]

czwartek, 8.4.2021 10:25 , komentarze: 0 , odsłony: 1051
kategorie artykułu:

Koncepcja „SENIOR ONLINE”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich 26 jednostkach powiatowych województwa dolnośląskiego w jednym czasie w każdy pierwszy roboczy poniedziałek każdego miesiąca. 12 kwietnia serdecznie zapraszamy na platformę YouTube na kolejne spotkanie z ząbkowickimi policjantami.

W  marcu odbyło się pierwsze spotkanie online adresowane do seniorów. W związku z trwającą pandemią profilaktyka wśród seniorów musiała przyjąć inną formę. Celem programu Senior Online jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby te stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie starszych osób ze skutecznymi metodami zapobiegania negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże czy rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa. Seniorzy uczestniczący w spotkaniu kontaktować się będą z prowadzącym na czacie i będą mogli zadawać mu najbardziej nurtujące ich pytania, na które policjantka w miarę możliwości będzie odpowiadała do kamery. Pytania powinny być związane z poruszanym tematem. Jest również możliwość zadawania pytań w komentarzach pod filmem po zakończonych transmisjach i sygnalizowania jakie tematy lub zagadnienia powinny pojawić się w następnym spotkaniu. Szczerze do tego zachęcamy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nie tylko seniorów na spotkanie już 12 kwietnia 2021 roku o godzinie 9:00  w serwisie YouTube na profilu KPP w Ząbkowicach Śląskich

 

Wasze komentarze

wczoraj, 12 godz temu
1
poniedziałek, 10.5.2021 15:45
9
poniedziałek, 10.5.2021 11:34
niedziela, 9.5.2021 17:50
20
ZGK Ząbkowice Śl.
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
Pomoc drogowa
Sushi Dzierżoniów
tanie laptopy poleasingowe