Akademia Sportu Orzeł na obozie w Rewalu!

poniedziałek, 15.7.2019 13:42 3611 1

Wraz z ostatnim dzwonkiem szkolnym w całej Polsce rozpoczęły się długo wyczekiwane przez uczniów wakacje. Zawodnicy Akademii Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie w liczbie 44 uczestników wyjechali na obóz piłkarski do nadmorskiego Rewala.

Przez osiem dni pobytu nad morzem Bałtyckim młodzi piłkarze szlifowali swoją formę na treningach, a także szeregu sportowych turniejów.

Każdy dzień dostarczał naszym zawodnikom nowych doświadczeń. Warunki do trenowania oraz zakwaterowanie były na bardzo wysokim standardzie, a pobyt na obozie daleki od monotonii. Oprócz zajęć i materiału, który mieliśmy zrealizować, nie zapomnieliśmy, że jest również czas na rekreację. - komentuje Krzysztof Cupiał, trener trampkarzy.

Podczas pobytu w ośrodku uczestnicy mieli możliwość korzystania z hotelowego basenu, rozgrywania spotkań w lidze obozowej m.in. turnieje w siatkówkę, tenisa stołowego, symulator gry piłkarskich, beach soccer czy 3v3 w turnieje piłkarskiej klatce. Młode Orły uczestniczyły również w wycieczce krajoznawczej zwiedzając Trzęsacz, Międzyzdroje, podziwiając Turkusowe Jeziorko czy zalew Szczeciński. Nie obyło się bez spaceru po polo oraz odwiedzin w muzeum figur woskowych.

Dobra pogoda wprost zachęcała do plażowania i kąpieli w morzu. Aktywny odpoczynek był kluczowy po długim i wyczerpującym sezonie. Moi zawodnicy dowiedzieli się nad czym będziemy pracować w nadchodzącym sezonie oraz czego będę od nich wymagał, a gry kontrolne i zaangażowanie na treningach było dla mnie dużą dawką wiedzy. - podsumowuje trener młodzików Łukasz Lisiecki.

Zarówno trampkarze, jak i młodzicy rozegrali gry kontrolne. Podopieczni trenera Cupiała pokonali swoich rówieśników z Football Academy (oddział Małopolska) 15:4, natomiast ekipa trenera Lisieckiego zwyciężyła 12:2 (z FA Małopolska) i 13:3 z drużyną Suchary Suchy Las.

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

autor czwartek, 18.07.2019 20:33
dlaczego te obozy są tak drogie????a już mistrzem świata jest...