AKURAT i HURT zagrają w Srebrnej Górze podczas Majówki

wtorek, 29.3.2016 13:53 2724 2

To już oficjalne: dwie wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej wystąpią podczas tegorocznej Majówki!

Każdy ich koncert to niesamowite przeżycie: zawodowi muzycy, wielkie przeboje, nowe ciekawe aranżacje, doskonałe światła. Takie wrażenia już niebawem w Srebrnej Górze podczas X Majówki Srebrnogórskiej - poinformował wójt Paweł Gancarz.

„AKURAT” to niepowtarzalne zjawisko na polskiej scenie. Zespół ceniony za inteligentne, dowcipne oraz zaangażowane teksty ma na koncie utwory zaliczane do czołówki polskich protest songów np.: „Do prostego człowieka”, czy „Wiej-ska”, oraz z drugiej strony – lekkie piosenki, „evergreeny” chętnie wykorzystywane przez wszelkie coverbandy grające na imprezach i weselach jak np.: „Lubię Mówić z Tobą” czy „Hahahaczyk” (Dyskoteka Gra).

Natomiast "HURT" to energiczny zespół z Wrocławia. Hurt jest koncertową bombą atomową w nieustannej trasie. Jeśli ktoś nie zna zespołu HURT, to na pewno kojarzy piosenkę "Załoga G" - kosmiczny kawałek o bajkowych i filmowych bohaterach. Utwór niemal natychmiast stał się wielkim hitem. Przez kilka tygodni okupował pierwsze miejsca na listach przebojów!

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Kasia wtorek, 12.04.2016 17:29
w którym miejscu dokladnie bedzie majówka?
środa, 30.03.2016 08:32
Zapowiada się fajna majówka. Brawo :) Do zobaczenia w Srebrnej.