BARDO: Kandydaci do Rady Miejskiej

środa, 15.10.2014 08:38 9141 3

16 listopada wybierzemy naszych przedstawicieli do Rady Miejskiej. Z każdego okręgu wybierzemy jednego radnego, który będzie reprezentował nas przez następne 4 lata. 

 

Gmina Bardo

 

Okręg 1: Polna 3-11 nieparzyste, 12-15F, 25, Słoneczna

KW Prawo i Sprawiedliwość - MATUSIAKIEWICZ Mieczysław

KWW Romana Festera - ANKLEWICZ Leszek Roman

KWW Start w Sukces - Młodzi Bardo - MRÓZ Marcin Edward

KWW Alternatywa dla Barda - STRZELEC Barbara Jadwiga

 

Okręg 2: Chabrowa, Ogrodowa, Grunwaldzka, Kolejowa, Plac Kasztelański, Polna 1-2, 4-10 parzyste od 16 do końca

KWW Romana Festera - GOLEC Ilona

KWW Szansa dla Gminy - WITEK Kamil Karol

KWW Start w Sukces - Młodzi Bardo - BURY Kamil

KWW Alternatywa dla Barda - PROSTKO Jacek Robert

 

Okręg 3:  Krakowska, Skalna, Główna 2-24

KWW Romana Festera - JANELLI Zbigniew

KWW Szansa dla Gminy - ZIELIŃSKI Łukasz Piotr

KWW Start w Sukces - Młodzi Bardo - MANEK Marcin Józef

 

Okręg 4: Główna 25-59, Plac Wolności, Noworudzka

KW Prawo i Sprawiedliwość - ĆWIKŁA Julianna Krystyna

KWW Romana Festera - KULIG Beata Maria

KWW Szansa dla Gminy - KARDAŚ Andrzej Włodzimierz

KWW Start w Sukces - Młodzi Bardo - KOSTERA Agata Barbara

 

Okręg 5: Rynek, 1 Maja, Męki Pańskiej, Kwiatowa, Spacerowa, Zielona

KWW Romana Festera - KŁOSOWSKI Leszek Jacek

KWW Szansa dla Gminy - ŻYLIŃSKA Ewa

KWW Start w Sukces - Młodzi Bardo - PLUTA Jan

KWW Alternatywa dla Barda - BLECHINGER Kamila Izabela

 

Okręg 6: Główna od Nr 60 do końca, Adama Mickiewicza, Jagiellońska 1-8, Fabryczna

KWW Romana Festera - MAJKOWSKA Maria

KWW Szansa dla Gminy - SZEWCZYK Dariusz Szewczyk

KWW Start w Sukces - Młodzi Bardo - STRUŚ Piotr Rafał

KWW Alternatywa dla Barda - SKRZYNIARZ Waldemar

 

Okręg 7: Cmentarna, Lipowa, Leśna, Jagiellońska od Nr 9 do końca, Tadeusza Kościuszki

KWW Romana Festera - SOBIERAJ Sławomir Jacek

KWW Szansa dla Gminy - JANIK Tomasz Piotr

KWW Start w Sukces - Młodzi Bardo - GIŻYCKI Karol Stanisław

KWW Alternatywa dla Barda - JAROS Eugeniusz

 

Okręg 8: Dębowina, Opolnica

KWW Romana Festera - BINIAŚ Włodzimierz Roman

KWW Szansa dla Gminy - FIL Grzegorz Jerzy

 

Okręg 9: Janowiec, Przyłęk ulice: Fabryczna, Główna 1-33, i 37-49 nieparzyste

KWW Romana Festera - STRUCZYŃSKI Adam Jan

KWW Szansa dla Gminy - MINGA Szymon Paweł

KWW Alternatywa dla Barda - SYNOWIECKI Jarosław Aleksander

 

Okręg 10: Przyłęk ulice; Główna 34-80 parzyste i od 51- do końca, Kamieniecka

KWW Romana Festera - GRYCKIEWICZ Marcelina Magdalena

KWW Szansa dla Gminy - RATHSMANN Monika

KWW Alternatywa dla Barda - PROSTKO Dariusz Wiesław

 

Okręg 11: Dzbanów, Laskówka

KWW Romana Festera - STANISŁAWEK Maciej Paweł

KWW Szansa dla Gminy - TELENGA Janina Teresa

KWW Alternatywa dla Barda - GRYCKIEWICZ Bogusław Sylwester

 

Okręg 12: Potworów

KWW Romana Festera - GASZEWSKI Grzegorz Adam

KWW Szansa dla Gminy - WOŁOSZYN Henryk Jan

 

Okręg 13: Brzeźnica 1-47, 50a, 103 do końca

KWW Romana Festera - PIĄTKIEWICZ Piotr Jan

KWW Szansa dla Gminy - TOPOLANEK Magdalena

KWW Bądźmy Razem 2014 - ZAPOTOCZNA Leontyna

 

Okręg 14: Brzeźnica 48-50 i 51-102

KWW Romana Festera - BIERUTA Karolina Anna

KWW Szansa dla Gminy - GURDAK Danuta Małgorzata

 

Okręg 15: Grochowa

KWW Romana Festera - BALAWENDER Zygmunt Grzegorz

KWW Szansa dla Gminy - CZEPIERUK Andrzej Józef

KWW Bądźmy Razem 2014 - KACZMARSKA Alicja Ilona

KWW Alternatywa dla Barda - WIELGUS Jarosław Stanisław

 

 źródło: http://wybory2014.pkw.gov.pl/

Przeczytaj komentarze (3)

Komentarze (3)

Jan Pluta sobota, 18.10.2014 00:37
Grochowa to Gmina Bardo
piątek, 17.10.2014 20:48
A Grochowa to jest chyba w gminie Ząbkowice
środa, 15.10.2014 16:40
Jaką trzeba być pożyteczną idiotka, aby startować z komitetu mściwie...