komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

niedziela, 5 lipca 2020

Marii, Antoniego


Bezpłatna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Ząbkowicach Śląskich

niedziela, 28.7.2019 12:18 , komentarze: 3 , odsłony: 4032
kategorie artykułu:

W Ząbkowicach Śląskich otwarto bezpłatną wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. Organizatorem wypożyczalni jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, mieszczące się przy ul. Prusa 5, telefon kontaktowy do placówki to 748156000.

 

W wypożyczalni do dyspozycji są trzy wózki, cztery chodziki i cztery pary kul. Chodziki rehabilitacyjne ułatwiają chodzenie, utrzymanie pionowej postawy oraz przewożenie bagażu podręcznego. Kule wykorzystywane są przez osoby potrzebujące podparcia podczas nauki chodzenia po doznanych urazach lub zabiegach operacyjnych, do utrzymania równowagi podczas przenoszenia ciężaru ciała. Z kolei wózki umożliwiają przemieszczanie się osobom niepełnosprawnym motorycznie, które nie są w stanie samodzielnie chodzić. Sprzęt ten jest ergonomiczny i komfortowy w użyciu, może być wykorzystywany w domu oraz na spacerach.

 

Działanie placówki opiera się na zasadzie wypożyczenia sprzętu na określony czas.Wypożyczalnia jest czynna w godzinach pracy ośrodka, czyli 7.30-15.30, od poniedziałku do piątku.

 

 

 

Wasze komentarze

Ludzie co sie z wami dzieje,wazne ze jest ze cos...
niedziela, 28.07.2019 21:26 autor: Zniesmaczony
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele