komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

środa, 15 lipca 2020

Henryka, Wlodzimierza


Bezpłatne szkolenia dla podmiotów leczniczych

piątek, 8.11.2019 15:07 , komentarze: 0 , odsłony: 341
kategorie artykułu:

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak przekazuje informację Ministerstwa Zdrowia o rozpoczęciu rekrutacji na bezpłatne szkolenia organizowane przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia w ramach projektu: „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami związanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej” .

Szkolenia są dedykowane podmiotom leczniczych wykonujących szpitalną działalność leczniczą oraz podmiotom leczniczym wykonującym podstawową opiekę zdrowotną, które posiadają aktualny kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

W ramach projektu na terenie całego kraju zaplanowano organizację 330 szkoleń dla pracowników POZ-ów oraz 660 dla pracowników szpitali. 

Zakres szkoleń obejmuje zapoznanie uczestników z gotowymi rozwiązaniami i narzędziami wdrażanymi w ramach zaawansowanego procesu informatyzacji systemu ochrony zdrowia w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań projektu P1 (e-zdrowie) takich, jak:

  • e-recepta,
  • e-skierowanie,
  • Elektroniczna Dokumentacja Medyczna (EDM) oraz
  • Internetowe Konto Pacjenta (IKP). 

Wszystkie informacje, w tym formularz rejestracyjny, terminy i lokalizacje szkoleń, są dostępne na stronie: csioz.gov.pl.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

DUW

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 3 godz temu
poniedziałek, 13.7.2020 10:24
środa, 8.7.2020 13:23
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Niepubliczna Szkoła Podstawowa