Biegi Teresy: bieg na maksa

czwartek, 2.9.2021 10:33 1238 0

W niedzielę 29 sierpnia 2021roku Wałbrzych za sprawą XXI Toyota Półmaraton zamienił się w miasto biegaczy. Oprócz głównego biegu na dystansie 21,095 km, odbyło się kilka towarzyszących: pięciokilometrowy Bieg Kobiet „Zawsze pier(w)si”, „Bieg Bez Barier” dla osób z niepełnosprawnością ruchową  na dystansie 10,5 km oraz „Bieg po Zdrowie” – również 10,5 km.  Każdy więc mógł tutaj znaleźć dla siebie odpowiedni dystans. Otwarcie imprezy przypadło kobietom i jak zawsze zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy zbudowali niesamowitą atmosferę wydarzenia.

Atrakcją tego biegu jest bardzo wymagająca trasa - dwie pętle po wałbrzyskich górkach. Na każdego, kto dobiegnie do mety, czeka pełna napięcia kulminacja, czyli losowanie Toyoty Aygo. Okrzyk radości tegorocznego szczęśliwca był niezwykle gromki.

Mnie również nie zabrakło na tym biegu i udało mi się wywalczyć trzecie miejsce. Choć nie wróciłam toyotą, było podium, gratulacje i upominki. Miło też było spotkać znajomych ze wspólnego biegu w NYC. Czy za rok tam wrócę? Czas pokaże…

 

Teresa Nowak

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)