CIEPŁOWODY: Kandydaci do Rady Gminy

środa, 15.10.2014 08:42 5950 0

16 listopada wybierzemy naszych przedstawicieli do Rad Gmin. Z każdego okręgu wybierzemy jednego radnego, który będzie reprezentował nas przez następne 4 lata. 

 

Gmina Ciepłowody

 

Okręg 1: Sołectwa: Koźmice, Tomice

KWW Łukasz Białkowski - CZERWIŃSKI Robert Ryszard

KWW "Samorządni dla Ciepłowód" - NOWARA Józef

 

Okręg 2: Sołectwa: Karczowice, Kobyla Głowa

KWW Łukasz Białkowski - LEPKA Ewa

KWW "Samorządni dla Ciepłowód" - JAROSZUK Ewa Gabriela

 

Okręg 3: Sołectwa: Baldwinowice, Piotrowice Polskie

KWW Łukasz Białkowski - LISOWSKA Edyta Dorota

KWW "Samorządni dla Ciepłowód" - GIERGICZNA Alicja Danuta

 

Okręg 4: Sołectwa: Jakubów, Janówka, Brochocin

KWW Łukasz Białkowski - OLEJARNIK Jan

KWW "Samorządni dla Ciepłowód" - LIPIŃSKI Leszek Artur

 

Okręg 5: Sołectwo Dobrzenice

KWW Łukasz Białkowski - CIEŚLIK Damian Stefan

KWW "Samorządni dla Ciepłowód" - WITEK Beata Małgorzata

 

Okręg 6: Sołectwo Ciepłowody: ul. Kolejowa, ul. Osiedle, ul. Sportowa, ul. Szkolna, ul. Spokojna

KWW Łukasz Białkowski - KLEPACKI Adam

KWW "Samorządni dla Ciepłowód" - FEDAN Katarzyna Paulina

 

Okręg 7: Sołectwo Ciepłowody: ul. Dobrzenicka, ul. Polna, ul. Stawowa

KWW Łukasz Białkowski - PATER Stanisław Zygmunt

KWW "Samorządni dla Ciepłowód" - KACZKOWSKA Danuta Anna

 

Okręg 8: Sołectwo Ciepłowody: Plac A. Mickiewicza, ul. Boczna, ul. Ząbkowicka od nr 1 do nr 25

KWW Łukasz Białkowski - ZĘBALA Rafał Janusz

KWW "Samorządni dla Ciepłowód" - KOZYRA-HABIAK Renata Danuta

 

Okręg 9: Sołectwo Ciepłowody: ul. Ząbkowicka od nr 25A do nr 37A, ul. Ogrodowa

KWW Łukasz Białkowski - PIĘTA Edyta

KWW "Samorządni dla Ciepłowód" - GLUZA Władysław Piotr

 

Okręg 10: Sołectwo Ciepłowody: ul. Ząbkowicka od nr 38 do nr 103

KWW Łukasz Białkowski - KRAWCZYK Sławomir

KWW "Samorządni dla Ciepłowód" - ORACZ Mateusz Michał

 

Okręg 11: Sołectwo: Targowica

KWW Łukasz Białkowski - WÓJCIK Anna

KWW "Samorządni dla Ciepłowód" - KWIK Edward

 

Okręg 12: Sołectwo: Muszkowice

KWW Łukasz Białkowski - MYŚLAK Kamila Sandra

KWW "Samorządni dla Ciepłowód" - KOPEĆ Paweł Krystian

 

Okręg 13: Sołectwo Stary Henryków od nr 1 do nr 19 i Sołectwo Cienkowice

KWW Łukasz Białkowski - MICHNIAK-GUDZOWSKA Aleksandra Beata

KWW "Samorządni dla Ciepłowód" - KONOWALCZUK Helena

 

Okręg 14: Sołectwo Stary Henryków od nr 20 do nr 50c

KWW Łukasz Białkowski - WOLSKI Jacek

KWW "Samorządni dla Ciepłowód" - MOTYLEWICZ Jadwiga

 

Okręg 15: Sołectwa: Wilamowice i Czesławice

KWW Łukasz Białkowski - KŁOCKO Justyna Joanna

KWW "Samorządni dla Ciepłowód" - MAZOWITA Jan Paweł

 

  źródło: http://wybory2014.pkw.gov.pl/

Dodaj komentarz

Komentarze (0)