komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 7 lipca 2020

Cyryla, Estery


Diagnostyka i terapia w profilaktyce podologicznej

poniedziałek, 24.6.2019 00:00 , odsłony: 13693
kategorie artykułu:

Poradnia podologiczna Promedica to zespół specjalistów z zakresu podologii, profilaktyki i promocji zdrowia. Współpracujemy z lekarzmi specjalizującymi się w diagnostyce oraz leczeniu pacjenta tj.: ortopeda, internista, diabetolog, dermatolog, kardiolog, chirurg, fizjoterapeuta, osteopata, dietetyk, poradnia leczenia ran przewlekłych.

Poradnia mieści się w Ząbkowicach Śląskich przy ulicy Wrocławiej 23.

Specjalistą do spraw podologii jest Katarzyna Michalik - doświadczony podolog, technik sterylizacji medycznej oraz studentka kierunku Promocja zdrowia z podologią. 

Katarzyna Michalik również od 2017 roku współpracuje z Kłodzkim  Centrum Medycznym - Salus jako specjalista ds. podologii.

Drugim punktem jest Gabinet kosmetyczno-podologiczny w Piławie Górnej przy ulicy Młynarskiej 6a. Specjalistą w Piławskim gabinecie jest Julita Uchman - magister kosmetologi oraz specjalista do spraw podologii, równiez studentka kierunku Promocja zdrowia z podologią.

Jako doświadczony zespół rzetelnie wykorzystujemy, ale i pogłębiamy wiedzę zarówno z zakresu podologii jak i innych dziedzin, które pozwalają nam na holistyczne, indywidualne podejście do każdego pacjeta. 

W precyzyjnej diagnostyce naszych pacjetów wykorzystujemy TERMOGRAFIĘ MEDYCZNĄ, dzięki której możemy dokładniej zlokalizować źródła problemów i schorzeń w kończynach dolnych pacjetów.

Drugą nieodzwoną metodą diagnostyczną jest badanie podoskopowe w gabinecie. Są to nieocenione elementy, które wykonujemy przy szczegółowym wywiadzie na pierwszej wizycie. Wówczas mamy gotowy obraz. Stawiamy sobie również za zadanie wyedukowanie naszych pacjetów, aby posiadali wiedzę na temat profilaktyki oraz utrzymania efektów terapii.

Powstanie Poradni podologicznej Promedica jest ukłonem w stronę pacjetów. Problemy i schorzenia stóp nie tylko należy usunąć. Najważniejszym aspektem naszej pracy jest znalezienie źródła, genezy i przyczyny dysfunkcjnych zmian oraz schorzeń. Bardzo często w naszej praktyce wykorzystujemy łączenie naszej terapii z kosultacją specjaliatów tj, ortopeda, diabetolog, osteopata.  Współpracując w ten sposób uzyskujemy doskonały i zmierzony efekt zdrowia pacjeta.

Poszerzamy zakres naszych usług w profilaktyce zdrowia, z racji faktu, iż do Poradni zapisują się nie tylko pacjenci z chęcią profilaktyki, ale przede wszystkim osoby zmagające się między innymi ze schorzeniami układu naczyniowego( miażdzyca, niewydolność krażenia), pacjenci w czasie i po chemioterapii ( mających skutki terapii na przydatkach skóry).

Jako specjaliści podologii zajmujemy się terapią wrastających paznkoci, brodawek wirusowych. Skutecznie usuwamy odciski, dzięki stosowaniu odpowiedniego odciążenia. Wykonujemy również całosciowy pedicure podologiczny. Mamy również ogrom pracy w warunkach domowych u naszych najstarszych pacjetów.

Prywatna Poradnia Podologiczna
ul. Wrocławska 23
57-200 Ząbkowice Śląskie

Dni przyjęć - poniedziałek, środa, piątek
w godz. 9.00 do 17.00

Tel. 791095936

 

Gabinet kosmetyczno-podologiczny
ul. Młynarska 6a
Piława Górna

Dni przyjeć - poniedziałek - wtorek - środa - piątek
w godzinach 8.00 - 17.00

Tel. 604658641 

 
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec