15.10. KINO: Animacja Ainbo" i film "Wesele"

piątek, 17.9.2021 13:02 1350 1

Z radością informujemy, że powracamy z seansami filmowymi dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych! 

 

15 października odbędą się trzy seanse filmowe. Dla najmłodszych Ainbo, a także Wesele (Smarzowski).

 

AINBO – 16:00 

Ainbo dorasta w małej wiosce ukrytej w prastarej części amazońskiej dżungli. Pewnego dnia ze zdumieniem odkrywa, że raj, w którym żyje, jest zagrożony, a jej plemię to bynajmniej nie jedyni ludzie na świecie. Wkrótce Ainbo będzie musiała bronić swego ludu przed chciwością, zniszczeniem i sługami podstępnego władcy ciemności. Kierowana przez ducha zmarłej mamy, mająca za towarzyszy oswojone zwierzęta – pancernika i tapira-obżartucha, Ainbo zrobi wszystko, żeby uratować swych ludzi i ocalić dziewiczą przyrodę Amazonii. Nieoceniona okaże się szczypta magii, pomoc oddanych przyjaciół oraz wsparcie przedwiecznego żółwia Motelo Mama. 

Bilety w cenach 16 oraz 18 PLN będą wkrótce dostępne na stronie Kino - Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki (zckit.pl) oraz bezpośrednio przed seansem w kasie kina.

 

Wesele – 18:00 oraz 20:30 

Historia miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. Szczere spojrzenie na współczesny świat, a także dramatyczna podróż w przeszłość, która nikomu nie pozostanie obojętna. 

Bilety w cenach 16 oraz 18 PLN dostępne wkrótce na stronie Kino - Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki (zckit.pl) oraz bezpośrednio przed seansem w kasie kina.

 

Dodatkowo Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki przedstawi program seansów Filmowego Klubu Konesera.

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

dfdf piątek, 15.10.2021 04:46
odradzam oglądanie tego antypolskiego paszkwila jakim jest film wesele