komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

wtorek, 11 sierpnia 2020

Klary, Zuzanny

Jakie kryteria warto wziąć pod uwagę przy wyborze agencji marketingowej?

poniedziałek, 29.6.2020 15:43
kategorie artykułu:

Zakres oferowanych usług to tylko pierwszy krok w wyborze idealnego partnera do promocji marki. Już pobieżny rzut oka na komunikację, portfolio czy sukcesu agencji marketingowej pozwala ocenić, czy firma radzi sobie z wyzwaniami współczesnego biznesu. Jak wybrać agencję kreatywną, by na tym nie stracić?

Zapomnij, że szablonowe rozwiązania przyniosą oczekiwane rezultaty promocyjne. Najlepsze agencje marketingowe od dawna stawiają na kreatywność swoich zespołów, które z wykorzystaniem nowych technologii potrafią pozyskać uwagę konsumentów. Oto najważniejsze czynniki, które odróżniają je od konkurencji. 

Pierwsze wrażenie przy wyborze agencji marketingowej

Trudno wyobrazić sobie agencję marketingu, która nie potrafi zadbać o swój własny wizerunek. Wizytówką firmy jest przede wszystkim jej strona internetowa, która powinna w jasny sposób informować o oferowanych usługach, kompetencjach i sukcesach. Profesjonalizm zdradza zarówno szata graficzna witryny, poprawność językowa oraz umiejętność przestawienia swoich największych atutów. W tym przypadku liczy się nie ilość informacji, a ich jakość – doświadczone agencje kreatywne chętnie chwalą się zdobytymi nagrodami, wynikami przeprowadzonych kampanii reklamowych oraz wachlarzem znanych marek, z którymi nawiązały długofalową współpracę. Sami jesteśmy tego najlepszym przykładem. W adCookie Wrocław realizowaliśmy koncepcje marketingowe dla ponad 30 marek o zasięgu ogólnopolskim, w tym m.in. Castoramy, Zalando, RTV EURO AGD czy banku ING.

Solidne portfolio agencji kreatywnej to podstawa

Jeśli chcesz stworzyć angażującą akcję promującą produkt dla seniora, zdobyć pozycję lidera w branży medycznej, zwiększyć liczbę wejść na stronę e-sklepu lub przeprowadzić skuteczną kampanię banerową Google AdWords warto upewnić się, że wybrana agencja marketingowa posiada doświadczenie i narzędzia do sprawnej realizacji zlecenia. Agencje kreatywne swoje dokonania prezentują w formie portfolio na stronie internetowej. Czasem przybiera ono formę case studies, czyli obszernej prezentacji z wyszczególnionym celem kampanii, sposobem realizacji oraz efektami działań. Dzięki temu możesz dowiedzieć się czy firma sprawnie działa w obszarze nowych mediów i czy potrafi monitorować swoją aktywność. Różnorodne przykłady case studies znajdziesz na stronie https://adcookie.pl/portfolio/.

Warto pamiętać, że nie wszystkie szczegóły zrealizowanych kampanii marketingowych są dostępne publicznie. Jeśli chcesz mieć pewność, że agencja marketingu posiada odpowiednie kompetencje i doświadczenie zapytaj o to jednego z jej przedstawicieli.

Czynniki świadczące o profesjonalizmie agencji marketingowej

Solidne portfolio i rekomendacje klientów zapewniają firmie wiarygodność, jednak do owocnej współpracy potrzeba jeszcze sprawnej komunikacji. Profesjonalne agencje marketingowe dbają o komfort swoich partnerów – sprawnie i szybko odpowiadają na zapytania ofertowe, a każdego potencjalnego klienta traktują indywidualnie, dostosowując się go jego potrzeb czy budżetu. Dobra agencja kreatywna działa nie tylko lokalnie – nawet jeśli jej siedziba mieści się we Wrocławiu, to chętnie umówi spotkanie w dogodnym dla Ciebie miejscu.  

 
wczoraj, 15 godz temu
piątek, 7.8.2020 14:53
środa, 5.8.2020 15:19
środa, 5.8.2020 15:17
wtorek, 4.8.2020 14:37
1
poniedziałek, 3.8.2020 15:16
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele