Jaskinie Punkvy i Zamek w Litomyślu - wyjazd z Ząbkowic Śląskich!

środa, 15.3.2023 15:26 1086

Lokalne, rodzinne Biuro Turystyczne Sovia Travel zaprasza na kolejne wspólne wyjazdy!

Jaskinie Punkvy i Pałac w Litomyślu: 1 kwietnia 2023

To nie żart, już 1 kwietnia udamy się do Czech, aby odkryć piękno Morawskiego Krasu i kryjących się pod ziemią wspaniałych form naciekowych Jaskiń Punkvy. Jedna z największych i najpiękniejszych w rejonie odkryje przed nami swoje piękno – zwiedzamy najpierw podczas spaceru z przewodnikiem, a następnie podczas spływu łodziami podziemną rzeką.

Kolejną atrakcją będzie wspaniały, pokryty unikatowym sgrafitto pałac w Litomyślu. Jego niezwykłe walory dostrzegło także UNESCO wpisując zabytek na listę światowego dziedzictwa.

Zapraszamy na 1-dniowy wyjazd po czeskich perełkach natury i architektury!

Szczegóły i zapisy: www.soviatravel.pl 

 

Majówka w Wiedniu: 29 kwietnia – 1 maja – OSTATNIE MIEJSCA

Już niebawem czeka nas prawdziwa podróżnicza uczta! Majówka w Wiedniu z dodatkiem wspaniałego kompleksy pałacowo-parkowego w Lednicach.

Podczas wyjazdu zwiedzimy jedną z najpiękniejszych stolic Europy z przewodnikiem, który będzie nam towarzyszył przez dwa dni. Wejdziemy do najsłynniejszych zabytków – Pałacu Schoenbrunn oraz Hofburga, a także zadegustujemy wina w rodzinnej winnicy.

Szczegóły i zapisy: http://www.soviatravel.pl

Kontakt: 793793818

 

Sovia Travel, czyli…

…ojciec i córka – pasjonaci podróży, którzy od lat zajmują się turystyką, a 3 lata temu stworzyli własne biuro turystyczne! Biuro działa lokalnie (jesteśmy z powiatu dzierżoniowskiego) i organizuje kameralne wyjazdy dla dzieci, młodzieży, rodzin i dorosłych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Zapraszamy na stronę internetową www.soviatravel.pl

Polub nas na Facebooku: Sovia.Travel

Obserwuj nas na Instagramie: soviatravel